PDA

Zobacz pełną wersję : Zawody strażackie



Wolves
06-07-2013, 13:10
Witam :)
Chciałbym wszystkich zaprosić na zawody strażackie które odbędą się 14.07.2013 (jest to niedziela) na boisku sportowym "GROM" w Miedźnie. Jest to 20km na północ od Częstochowy :) Dojeżdżamy tam (jadąc od Częstochowy) w taki sposób: dojeżdżamy do kościoła (na pewno zauważymy) skręcamy w prawo. Na najbliższym znowu w prawo i cały czas do przodu. Jesteśmy na miejscu. Jadąc od zawad dojeżdżamy do kościoła i skręcamy w lewo. Następnie na najbliższym w prawo i cały czas do przodu :). Zawody zaczynają się od 14.00 ale warto pojawić się już jakąś godzinkę wcześniej, można porozmawiać z strażakami, pewnie będzie można wypić jakieś piwko (a jeśli nie to do sklepu dojedziemy w taki sposób: dojeżdżając do szkoły skręcamy na pierwszym skrzyżowaniu w lewo a następnie znowu w lewo i jesteśmy w sklepie) poprzeglądać sprzęt strażaków itd. Zapraszam wszystkich razem z rodzinami, dzieciaki będą się cieszyć że mogą zobaczyć strażaków w akcji czy wejść do wozu strażackiego :) Zapraszam

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q84/s720x720/1002112_203058886515433_1180981441_n.jpg)

ekonet
06-07-2013, 17:49
Impreza pewnie fajna, ale liternictwo straszliwe, jak ze złego snu tapicera.