PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do Krakowian



Valdek_Tychy
03-07-2013, 19:16
Gdzie w okolicy niezbyt oddalonej od rynku (do 500m) zaparkować samochód,chodzi o parking strzeżony, dajcie jakieś namiary

RobertMiernik
03-07-2013, 19:23
Na Zwierzynieckiej jest Hotel z parkingiem strzeżonym (Jakieś 100m od Filharmonii w kierunku Wawelu)

ToTom
03-07-2013, 19:24
Np. tu:
http://goo.gl/maps/2kJxh
i tu:
http://goo.gl/maps/Zn5bU

charlie_kr
03-07-2013, 19:35
Zaparkuj na parkingu politechniki albo na błoniach. Nic nie płacisz ;)

RobertMiernik
03-07-2013, 19:37
O właśnie, Straszewskiego, nie pamiętałem jak się ulica nazywa (drugi link)

Edit:

Zaparkuj na parkingu politechniki albo na błoniach. Nic nie płacisz :wink:
Tylko do rynku ciut dalej niż 500m

DonChristopherus
03-07-2013, 20:05
Zaparkuj na parkingu politechniki albo na błoniach. Nic nie płacisz ;)
Mówisz o tym ziemnym?;)
Polecam wtedy wybrać się samochodem terenowym, a w przypadku deszczu od razu pomyśleć od razu o poszukaniu myjni;) Ponadto nie polecam również nie zostawiać nic na siedzeniach bo łatwo, można to stracić, jak pewien chłopak z PK 2 komplety nart...

Moim zdaniem miejsca od ToToma (jeśli można tak odmienić) są ok
Ze swojej strony mogę również dodać, że parking strzeżony jest również na:
ul. Mikołaja Kopernika (nr. około 6) dokładnie za Domem Turysty do płyty rynku masz jakieś 350m
róg ulicy Krowoderskiej i Biskupiej do płyty rynku około 650m - dalej ale nie powinno być problemu z miejscami;)

Jeśli zdecydował byś się zaparkować w strefie przy ulicy to pamiętaj, że parkomaty nie wydają reszty, interes taki jest dość drogi, a jeśli skończy Ci się czas i nie zdążysz wykupić, możesz liczyć na wezwanie do zapłaty, bo okolice centrum dość regularnie patrolowane są przez osobników sprawdzających bileciki;)
Aaa jeśli dobrze pamiętam to chyba jeszcze trwa remont na Św. Gertrudy w okolicach Wawelu, więc proponuję uzbroić się w cierpliwość:) <- ale dobrze, gdyby to ktoś jeszcze potwierdził, bo jakiś czas mnie już tam nie było.
Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania - pytaj!:)

Pozdrawiam
DonChristopherus

Valdek_Tychy
03-07-2013, 20:09
Dzięki za odpowiedzi

charlie_kr
03-07-2013, 20:10
Wszystko zależy od tego na jak długo i z jakim budżetem jedzie się do Krakowa.
Ja podałem wersję ekonomiczną i wcale nie tak straszną jak piszesz. Parkowałem tam przez pół roku - pracowałem w okolicy.
Jeśli ma być bezpiecznie, parkingów strzeżonych sporo w okolicy. Np. na długiej.

creep
03-07-2013, 21:09
Ze swojej strony polecę jeszcze ten parking (http://goo.gl/maps/XFU4Q) przy Św. Filipa. Zawsze tam się zatrzymuję, do Rynku trochę dalej niż 500m, ale za to jak dobrze strzeżony! :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/gnos-2.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img441/621/gnos.jpg)

Valdek_Tychy
03-07-2013, 21:24
Jadę na cały dzień, chcę uniknąć parkowania na ulicach bo słyszałem właśnie,że czasami wychodzą z tego "jaja" a po za tym wolę jednak zaparkować na czymś strzeżonym.Najprawdopodobniej zaparkuję na parkingu przy ul. Długiej 72 w sumie niedaleko rynku.
Jeszcze raz dzięki na pomoc

Boryszuk
03-07-2013, 21:31
Ponadto nie polecam również nie zostawiać nic na siedzeniach bo łatwo, można to stracić, jak pewien chłopak z PK 2 komplety nart...

Narty? W lipcu? ;-)

DonChristopherus
03-07-2013, 21:51
:D W lutym, ale nie sądzę, żeby się tam wiele zmieniło, a fakt pozostaje faktem.
Źle bardzo nie jest, sam tam parkowałem przez rok Poldolota, bo miałem blisko na PK i co najważniejsze za free:) Ibizą jednak miałem już w niektórych miejscach ciężko przejechać.




Narty? W lipcu? ;-)

Pawel92
04-07-2013, 00:17
Na Biskupiej. Są nawet dwa strzeżone.