Zobacz pełną wersję : Praga -> Katowice pociag? autobus?
No wlasnie. Jak mozna dostac sie z Pragi do Katowic nie posiadajac samochodu.
Jedyne co znalazlem to Autobus ktory wyjezdza ok 6 rano, a ja potrzebuje czegos w godzinach popoludniopwych (okolice 15). Moze ktos zna jeszcze jakas inna mozliwosc.
Dzieki!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img266.imageshack.us/img266/1989/n6lm.jpg)
;)
Ale popołudniu są tylko 2 połączenia, i oba 10 godzin żeby przejechać 400km. Raczej odpada :-)
Masz jeszcze ten o 22:29 ;) 5h45m i bez przesiadek ;)
To ja już chyba samochód wynajmę na jeden dzień :-)
Pewnie bedzie najwygodniej ;)
Jednak nie. 11000 koron za dzień. Za to to ja kupie juz samochód. Ehh
login_87
03-07-2013, 06:29
A Polski Bus? A jak nie to dojechac jakos do Cieszyna i tam przesiasc sie w pociag.
No właśnie tak chyba będę musiał zrobić. Chyba ze jeszcze ktoś ma jakiś inny pomysł.
Rafał_Sz
03-07-2013, 08:21
polskibus
Do Wrocławia, o potem to już wiadomo, czym się chce.
krzychun
03-07-2013, 09:26
Jesli pociągiem to sugeruje właśnie dojechać do Cieszyna i przejść na dworzec w czeskiej części, wychodzi taniej niż całość PKP - kiedyś to przechodziłem.
Xemksija
03-07-2013, 11:29
Do Wrocławia lepiej dojechać najpierw.
sprawdziłbym w lokalnych biurach podróży (jednodniowe wycieczki bądź transfery)
Ok Po 2 dniach poszukiwan wychodzi na to ze pociag z Pragi do Cieszyna a pozniej autobusy to najlepsze rozwiazanie.
Dzieki za pomoc.
A może Praga-Cieszyn pociągiem i potem PKS?
Ja jeszcze był ciapong z Wrocławia do Pragi, najtańszą opcją było kupno biletu Z Wrocławia do Międzylesia. Potem u kanara z Międzylesia do Lichkova, a potem u czeskiego kanara z Lichkova do Pragi. Oszczędność była rzędu 25%, a jechało się cały czas jednym pociągiem.
Parę dni temu widziałem ofertę transportu (na regularnych liniach) Kraków - Ostrava (przez Katowice). W ten sposób omija Cię przyjemność jazdy polską koleją. Poszukaj tej firmy, bo tak chyba będzie najszybciej.
Edyta:
http://www.tigerexpress.eu/ - w 2 godziny z Katowic do Ostravy, więc przyzwoicie.
http://czechofil.com/2013/06/21/jak-sie-dostac-do-czech-z-polski/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.