Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc - Trójmiasto



remiksson
02-07-2013, 14:03
kochani, mam nie lada kłopot. Mam klienta w Juracie na jutrzejszy wieczór, a moja lampa jest w serwisie i do jutra na pewno nie zdązy wrócić. O tej porze tylko na zastane światło ciężko liczyć. Czy znalazłby się ktoś na tyle miły aby mi pożyczyć lampę? Oddałbym następnego dnia rano. Z góry dziekuję :)

qualin
02-07-2013, 14:24
Moge uzyczyc swojego nissina jak bys chcial :)
Jak cos to PW ;)

burza1979
02-07-2013, 14:58
Mogę użyczyć sb900 .

piter123789
02-07-2013, 15:39
heheh, a nie mówiłem, że Nikoniarze niezawodni.:D

photofun
02-07-2013, 18:13
Mogę wspomóc SB700 lub SB900. Ewentualnie dualpowera gdyby masa światła była potrzebna ;)

Blombik
02-07-2013, 18:23
jakby była potrzeba mam sb600 i sb 910 (910 bez osłony na czujniki z przodu ale wszystko sprawne:)

remiksson
02-07-2013, 19:16
Dziekuję kochani za odzew :) zaraz odezwę się na PW :)

charlie_kr
03-07-2013, 00:43
A może by tak zrobić listę chętnych do wypożyczania sprzętu kolegom w takiej sytuacji jak ta (odpłatnie lub za flaszkę - jak kto woli) ogólnopolską? Żeby później zamiast pytać na forum była lista konkretnych kontaktów?
Ja ostatnio miałem dokładnie taki sam problem i na szczęście poratował mnie kolega JAP

piter123789
03-07-2013, 00:59
To ludzie zamiast zbierać kasę na swoje puszki/ szkła itd będą wymyślać niestworzone historie i zrobi się to temat niewiarygodny i bez sensu... W tej sytuacji jest inaczej...

pgaik
03-07-2013, 01:28
jak coś też mogę pożyczyć ;)

Rafał_Sz
03-07-2013, 08:34
A może by tak zrobić listę chętnych do wypożyczania sprzętu kolegom w takiej sytuacji jak ta (odpłatnie lub za flaszkę - jak kto woli) ogólnopolską? Żeby później zamiast pytać na forum była lista konkretnych kontaktów?
Ja ostatnio miałem dokładnie taki sam problem i na szczęście poratował mnie kolega JAPSą grupy regionalne, tam często są takie sprawy poruszane, bo ludzie bliżej się znają i logistyka jest łatwiejsza. Drugiej giełdy nam nie potrzeba. ;)