PDA

Zobacz pełną wersję : The Fashion Spot - ważne!!



gabiri
02-07-2013, 11:47
Jeśli ktoś z was jest użytkownikiem forum the Fashion Spot: mógłbyś mi wysłac zaproszenie na adres: [email protected] ? Bardzo prosze!! :D

gabiri
02-07-2013, 13:10
???

RobertMiernik
02-07-2013, 15:58
Jak wrócę do domu to Ci podeślę.
Widziałem PW.

gabiri
02-07-2013, 20:46
O nie wiem jak Ci dziękowac, bo od dłuższego czasu się męczę o te zaproszenie :DDD A będziesz w domu jeszcze dzisiaj? :))

RobertMiernik
02-07-2013, 22:40
O nie wiem jak Ci dziękowac
Poszło.

Hm, jak dziękować mówisz...
Przyjmuję podziękowania w formie płynnej w kolorze miodu lipowego, zawartość alkoholu etylowego koło 40% ;>

Rafał_Sz
03-07-2013, 08:37
Rozumiem, że temat zamknięty, więc zamykam. :) Jeśli ktoś z zainteresowanych chciałby coś ważnego dodać, proszę mi dać znać na PW.