Zobacz pełną wersję : The Fashion Spot - ważne!!
Jeśli ktoś z was jest użytkownikiem forum the Fashion Spot: mógłbyś mi wysłac zaproszenie na adres:
[email protected] ? Bardzo prosze!! :D
RobertMiernik
02-07-2013, 15:58
Jak wrócę do domu to Ci podeślę.
Widziałem PW.
O nie wiem jak Ci dziękowac, bo od dłuższego czasu się męczę o te zaproszenie :DDD A będziesz w domu jeszcze dzisiaj? :))
RobertMiernik
02-07-2013, 22:40
O nie wiem jak Ci dziękowac
Poszło.
Hm, jak dziękować mówisz...
Przyjmuję podziękowania w formie płynnej w kolorze miodu lipowego, zawartość alkoholu etylowego koło 40% ;>
Rafał_Sz
03-07-2013, 08:37
Rozumiem, że temat zamknięty, więc zamykam. :) Jeśli ktoś z zainteresowanych chciałby coś ważnego dodać, proszę mi dać znać na PW.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.