PDA

Zobacz pełną wersję : TRYB POLA AF i tryb ustawienia ostrości



martaa88
02-07-2013, 09:50
Witam
Mam aparat Nikon D5100. Oststanio sie nim bawiłam i cos zminilam w ustawieniach chyba , ze teraz w zadnym trybie nie moge zmienic w ustawieniach Trybu pola AF i trybu ustawienia ostrości :( w kazdym trybi te dwa pola sa ciemno szare i w ogole nie moge na nie kliknac.. czy ktos moze wie jak to naprawic???

darkmajin
02-07-2013, 10:03
kali radzi, kali zajrzeć do instrukcja :(

martaa88
02-07-2013, 10:25
Patrzyłam w instrukcji i nic nie pisze o tym jak sie zablokuje te dwie obcej :(:(:(

darkmajin
02-07-2013, 10:50
Ok, nie chce Ci się wertować instrukcji to nie, ale nikt za Ciebie tego robić nie będzie.. zapewniam że w instrukcji jest napisane jak to odwrócić niestety twoja łamana polszczyzna nie pozwala dokładnie zdiagnozować problemu, najszybciej będzie jak naciśniesz dwa przyciski przy których jest zielona kropka i przytrzymasz parę sekund to zresetuje ustawienia na fabryczne.

piechuś
02-07-2013, 14:12
Czytanie nie boli...

zgera
02-07-2013, 17:46
Witam
Mam aparat Nikon D5100. Oststanio sie nim bawiłam i cos zminilam w ustawieniach chyba , ze teraz w zadnym trybie nie moge zmienic w ustawieniach Trybu pola AF i trybu ustawienia ostrości :( w kazdym trybi te dwa pola sa ciemno szare i w ogole nie moge na nie kliknac.. czy ktos moze wie jak to naprawic???

Sprawdź czy na obiektywie nie włączyłaś przypadkiem trybu M.