PDA

Zobacz pełną wersję : Wystawa zdjęć - Bałtyk południowy, zmienne oblicza



Nemeth
01-07-2013, 18:53
Witam

Zapraszam wszystkich chętnych do obejrzenia mojej pierwszej autorskiej wystawy.

Zdjęcia można oglądać w Centralnym Muzeum Morskim w Gdańsku,
w terminie od 01.07.2013 r. do 30.09.2013 r.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/img22-2.jpg
źródło (http://www.koniuszy.com/pictures/img22.jpg)

Zapraszam :)

!AGresT
01-07-2013, 21:40
Nie wiem, czy uda mi się zawitać, ale szczere gratulacje!

RobertMiernik
01-07-2013, 23:29
Gratulacje, zdjęcia zdecydowanie warte wystawiania.
Szkoda, że tak daleko.

miron19j
02-07-2013, 10:50
akurat będę pod koniec lipca, to z chęcią obejrzę.
A gdzie dokładnie ta wystawa? Bo na stronie muzeum nie znalazłem informacji.

Nemeth
03-07-2013, 23:53
akurat będę pod koniec lipca, to z chęcią obejrzę.
A gdzie dokładnie ta wystawa? Bo na stronie muzeum nie znalazłem informacji.

Faktycznie coś powoli im idzie uzupełnienie informacji.
Jest na Sołdku.

miron19j
04-07-2013, 01:13
a, to zajdę/popłynę koniecznie. :-)

pgaik
04-07-2013, 03:03
Odwiedzę ;)

Desperados
07-07-2013, 17:50
23,24,25 sierpnia jakoś w tych dnia naszą grupą jedziemy do gdańska, jest to weekend więc czy będzie otwarte muzeum ?
Chętnie wpadniemy zobaczyć :D

Nemeth
07-07-2013, 18:33
23,24,25 sierpnia jakoś w tych dnia naszą grupą jedziemy do gdańska, jest to weekend więc czy będzie otwarte muzeum ?
Chętnie wpadniemy zobaczyć :D

W sezonie muzeum otwarte jest nawet w poniedziałki :)