PDA

Zobacz pełną wersję : Augustów wypoczynek gdzie?



manfred
01-07-2013, 17:03
Czy ktoś może polecić mi miejsca z plażą nawet płatną gdzie można z dzieciakami poopalać się i popływać w okolicy Augustowa. Za wskazówki dzięki

robin102
01-07-2013, 20:12
W samym Augustowie masz fajną plażę miejską z ładnym pomostem i dobrą infrastrukturą. W pobliżu amfiteatr. Drugie miejsce w samym Augustowie to trochę dziksza plaża w mieście na samym końcu ulicy Nadrzecznej przy ośrodku ZSMP. To na jednorazowe kilku godzinne wypady, ale jeśli chcesz trochę na dłużej to trza by w okolicach Augustowa wynająć domek, czy pokój. Polecam Przewieź, w Studzienicznej, na gołej Zośce ect. Jezior Panie i wody bez liku do okoła .

manfred
01-07-2013, 20:19
Pokój mam już zarezerwowany. Widziałem miejską i powiem że nawet najpierw nazwa mnie zniechęciła " miejska" ale jest fajnie. Muszę się wybrać po jakiś przewodnik i poszukać coś jeszcze.

robin102
01-07-2013, 21:42
Odwiedź port. Przepłyń się stateczkiem po pięknych jeziorach. Odwiedź też ewentualnie sanktuarium w Studzienicznej. W weekend tam ślub robię :) zajrzyj też na skromną plaże przy dawnym ośrodku BPIS oraz plaże przy sanatorium dawnym ośrodku FSO, oraz fajna trochę leśna plaża przy Hotelu Warszawa. Jak Wa mało to w auto i do litewskich Druskiennik ciśnijcie. Atrakcji tam sporo.

manfred
01-07-2013, 22:05
Dzięki za info

Amadeusz
01-07-2013, 22:45
A wiesz jak dojechać? :mrgreen:

robin102
02-07-2013, 12:13
Dzięki za info
A wiesz co jest jeszcze takie fajne urokliwe miejsce na wypad z dziećmi i piknik ewentualny. Okolica przepiękna. ŚLuza Swoboda się to nazywa. Dojazd od sanktuarium Studzieniczna tak z lewej strony w wiejską drogę trzeba odbić przez las ze 3 km i potem w las w lewo gdzie oznaczone ujęcie wody o ile pamiętam. W zasadzie w zasięgu masz też Stańczyki, klasztor na jeziorze Wigry.

miron19j
02-07-2013, 13:24
a jadąc do Stańczyk jest jeszcze głazowisko po drodze.
robin pewnie kojarzysz, takie pole zasłane kamieniami różnej wielkości. Ja za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.

robin102
02-07-2013, 23:35
wiem o czym mówisz, ale też nie kojarzę nazwy ani dokładnej lokalizacji, dawno temu tam byłem

manfred
03-07-2013, 09:33
Jezioro Sajno czysta woda, piaszczyste wejście do wody. Dopiero po ok 80-100 metrach zaczyna się robić głęboko. Póki co wszyscy zadowoleni.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img802/8903/afd4.jpg)

manfred
04-07-2013, 17:24
Dodatkowy wpis OW Skowronek jak na razie najlepsza alternatywa na odpoczynek. Dziś woda to już nie była ciepła ale bardzo ciepła.

manfred
08-07-2013, 17:02
Oki a teraz drodzy forumowicze i forumowiczki ;-) potrzebuje na jeden dzień wstąpić nad jezioro Śniardwy ale od północy. Ktoś poleci jakieś miejsce plażowe lub widokowe które warto odwiedzić. Ups punkt pośredni Mikołajki

focefoce
09-07-2013, 17:10
Widzę, że i ja skorzystam z tych informacji:)