PDA

Zobacz pełną wersję : Krótki opis działu



admin
06-04-2007, 13:02
Zbliża się okres wzmożonych wędrówek fotoludków. Zdecydowałem się zatem na założenie nowego działu. Opisujmy w nim swoje wyprawy, dokładnie i precyzyjnie. Proponujmy miejsca znane sobie lub w bliskiej okolicy naszego miejsca zamieszkania, które moglibyśmy zaproponować forumowiczom. Liczę na to, że powstanie tu duża baza. Pamiętajmy o informacjach dotyczących noclegów, stacji benzynowych itd. Wszystko, co może być przydatne fototuryście, warto tu opisać.

Mile widziane reportaże z wypraw, niech to będzie jedyny dział w którym nie ograniczymy ilości publikowanych zdjęć.

Jestem również za znacznikami [...] w tym temacie. Pozwolą na utrzymanie porządku. na przykład pytania o miejsca oznaczać: [pytania], a relacje z wypraw [relacja].

edit. Limit 15 zdjęć w poście obowiązuje

jakubs
06-04-2007, 13:28
bardzo zacnie
no a skoro liczysz na nas, to ja ze swej strony postaram Cię nie zawieść :) zapomniałem dodać - 'Wodzu'

admin
06-04-2007, 13:49
zapomniałem dodać - 'Wodzu'


:)

ALF
06-04-2007, 13:56
tylko żeby to miało ręce i nogi, to trzeba będzie ostro pilnować żeby nie było bałaganu...a zaczynać od własciwego i wiele mówiącego tytułu, po którym od razu będzie można rozpoznać tematykę...

adrian
06-04-2007, 14:00
O fajny pomysł, tylko kto będzie dbał o porządek? :) Ja się zgłaszam na ochotnika jakby co i na pewno opiszę moje mini wyprawy. Co prawda głownie weekendowe i niedaleko ode mnie - beskidy, ale może się to komuś przydać w przyszłości.

ArtX
07-04-2007, 21:04
tylko żeby to miało ręce i nogi, to trzeba będzie ostro pilnować żeby nie było bałaganu...a zaczynać od własciwego i wiele mówiącego tytułu, po którym od razu będzie można rozpoznać tematykę...

popieram; pomoze to w pozniejszej orientacji, jak przybedzie watkow. moze zastosowac jakis szablon na tytul? np. Kraj -> Wojewodztwo -> Region + tytul (dla przykladu Polska - Malopolskie - Gorce - Gorganskie Kapliczki).

Art.

b202
07-04-2007, 22:33
Tu należą się uznania dla Piotra Mileckiego "Wodza" jak to ujął jakubs :) . Temat jak najbardziej ciekawy a z czasem przerodzi się w zacny przewodnik. Postaram się też dorzucić do tego swoją złotówkę i opiszę moje okolice, które mam nadzieję zainteresują kogoś do odwiedzenia.

Nivelen
08-04-2007, 14:11
A ja mam pytanie : może walić z opisami miejsc nie w Polsce? Znam pewną stronkę ( http://alkamid.ovh.org/ ), miejsca nie są opisywane konkretnie pod kątem fotograficznym, ale za to jest mnóstwo informacji typu cena za butelkę wina, za jedną noc w hotelu... itp. :-)

jarek.b
09-04-2007, 22:58
Pomysł świetny. A przy okazji bardzo praktyczny i pomocny. Z pewnością wrzucimy tu coś od siebie.

samek
06-05-2008, 10:05
...Jestem również za znacznikami [...] w tym temacie. Pozwolą na utrzymanie porządku. na przykład pytania o miejsca oznaczać: [pytania], a relacje z wypraw [relacja].

Marudzę w dziale Forum Tech - bo mnie Turystyka interesuje i chętnie bym tu i poczytał i może pozostawił po sobie. To chyba nie problem w tym dziale zrobić dwa poddziały RELACJE i PYTANIA.

ZYSKI
11-03-2012, 15:16
Też się kręce po zimowych gókach (uwielbiam) ostatnio samotnie dwudniowy wypad do Strzechy Akademickiej i dalej na Śnieżke, jest troche fotek z tych wypadów. Moje pytanko jest takie???? czy aby zamieścić fotki w tym dziale mogę od razu z kampa czy najpierw umieścić na jakimś serwerze i dopier przekierować tutaj

Pozdrawiam

ZYSKI
11-03-2012, 15:50
już znalazłem :) na serwer i przekierowanie

TOP67
14-10-2013, 21:29
Od dzisiaj w tym dziale również obowiązuje limit 15 zdjęć w jednym poście.

Wcześniejsze wątki zostają bez zmian, bo informacja była niespójna.

grillossikk
06-11-2016, 16:34
Aaa, no dzięki za informacje, nie wiedziałem że jest tutaj jakiś limit.