seler
25-06-2013, 09:24
Mam dużo zdjęć (dla mnie ciekawych i wartych uwiecznienia) z różnych podróży, chciałbym sobie z nich zrobić zbiorowy album, jakąś foto-książkę czy coś, gdyż nie chce mi się tego wołać oddzielnie, wklejać do albumów itd a nie chcę żeby te zdjęcia istniały tylko gdzieś w czeluściach internetu, zdjęć jest sporo, pewnie koło tysiąca, chciałbym mieć możliwość poukładania sobie tego samemu i dać do wydrukowania gdzieś tak z trzy-cztery egzemplarze a kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, pomożecie?
s
s