Zobacz pełną wersję : nocne fotki z miast...
Ryszard Gałgan
24-06-2013, 12:51
Jelenia Góra, Wałbrzych, Częstochowa, Będzin. może ktoś cierpi na bezsenność i w tych miastach coś popstrykał.
Chętnie sam wybrał bym się na takie sesje ale brak czasu .. itd. Potrzebuję do jednokrotnego wykorzystania na wydruku ok 1,2 metra. Proszę o info na priv, omówimy cenę za użyczenie/sprzedaż.
Pozdrawiam
A co potrzebujesz z Będzina?
Ryszard Gałgan
26-06-2013, 08:34
coś co jest "symbolem" miasta lub jego reprezentacyjnym fragmentem (jakiś rynek, centrum admin. itp)
z uwzględnieniem tego, by było dobrze - ciekawie oświetlone.
Psychotrop
26-06-2013, 15:49
Ło matko.
Rysiu, 100 lat żem Ciebie nie widział.
a z Krakowa czegoś nie potrzebujesz ? :)
Ryszard Gałgan
26-06-2013, 18:46
już mam z Krakowa smoka jak zjada lajkonika
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
kamil554
26-06-2013, 20:37
Jak Będzin to bezapelacyjnie Zamek. Dodatkowo jest fajnie w nocy podświetlony od dołu
Chociaż niektórzy twierdzą, że bardziej znana jest bedzińska "Nerka" :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1337780094_by_Beata87_600-1.jpg
źródło (http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201205/1337780094_by_Beata87_600.jpg)
A co potrzebujesz z Będzina?
Podeślij zamek, masz dużo zdjęć :D
I z dnia, i z nocy.
arabeczka007
28-06-2013, 15:18
Osobiście nie lubię Wałbrzycha, ale kiedyś przejeżdżałam i pstryknęłam parę fotek :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.