PDA

Zobacz pełną wersję : Nikona kontakt z klientem



aneheli
19-06-2013, 12:53
Tak się zastanawiam czy ktoś u nich wyciągnie jakieś wnioski kiedykolwiek poczynając od zakazania używania domeny nikon.org.pl po tragiczny serwis o którym także powstawały serwisy ludzi mających problem z naprawą.
Natknąłem się na ten artykulik przeglądając newsy, jest gdzieś u nas na forum poruszony temat Segritty?
http://www.marketing-news.pl/theme.php?art=1666&f=663&utm_source=FreshMail&utm_medium=email&utm_campaign=fm_130619-tematy

shaolin
19-06-2013, 13:05
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=219990
EDIT: Kazik szybszy :cry:

kazwita
19-06-2013, 13:05
O ile mnie pamięć nie myli, dyskutowaliśmy o tym w grudniu zeszłego roku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=219990.

kazwita
19-06-2013, 13:13
EDIT: Kazik szybszy :cry:
Pewnie o milisekundy, bo oba posty pojawiły się o 13:05 :D

sea21
19-06-2013, 14:14
W takim razie zamykam.