Zobacz pełną wersję : Specjalista od excel potrzebny
Witam serdecznie posiadam pewien protokół jako wzór. W tym protokole potrzebują wstawić tekst. Wymyśliłem sobie, że najpierw wstawię pole tekstowe a następnie w to pole wpiszę tekst który potrzebuję. Wszystko ładnie tylko nie mogę tego tekstu wyjustować z racji tej, że brak ikony do justowania tekstu. Czy jest na to sposób a jeśli tak to jaki?
Jak nie masz ikonki to se ja dodaj ;)
RobertMiernik
19-06-2013, 11:04
Prawym przyciskiem na pole tekstowe, akapit, wyrównanie: wyjustowane, ok
Robert królu złoty dziękuję serdecznie.
A ja? :cry: Naprawde se dodaj se ikonke na pasku narzedzi i nie bedziesz klikal 500x. ;)
Kurka wodna aby nie być zbanowanym a powinno być kruca fuks nie wiem jak? A znalazłem tylko mam na szybkim pasku a nie tam gdzie pozostałe ikony ale i tak jest dobrze. Shaolin królu złoty tobie tez dziękuję i chyba w poradzie wyprzedziłeś Roberta. ;-)
:mrgreen:
Nie ma za co ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.