Wolves
16-06-2013, 10:25
Witam wszystkich :)
W pewnym małym mieście pod Częstochową są organizowane Dni Kłobucka :) Kłobuck leży około 10 km od Częstochowy, tak więc dojazd nie jest trudny :) Dni Kłobucka odbędą się 22 i 23 czerwca czyli w najbliższy weekend. W niedzielę zagra min. zespół Lemon. Znając życie będą też tam pewnie jakieś atrakcje dla najmłodszych jak i dla starszych :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/5561_537059652997890_1894385700_n.jpg)
Osobiście zapraszam wszystkich Nikoniarzy z rodzinami oraz wszystkich zainteresowanych, myślę że dni Kłobucka nie dorównają dniom Działoszyna, jednak też będzie ciekawie :) jak to pewien mem z panem Błaszczykowskim głosi "Na wakacje - do Kłobucka !" pojawcie się, warto :)
W pewnym małym mieście pod Częstochową są organizowane Dni Kłobucka :) Kłobuck leży około 10 km od Częstochowy, tak więc dojazd nie jest trudny :) Dni Kłobucka odbędą się 22 i 23 czerwca czyli w najbliższy weekend. W niedzielę zagra min. zespół Lemon. Znając życie będą też tam pewnie jakieś atrakcje dla najmłodszych jak i dla starszych :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/5561_537059652997890_1894385700_n.jpg)
Osobiście zapraszam wszystkich Nikoniarzy z rodzinami oraz wszystkich zainteresowanych, myślę że dni Kłobucka nie dorównają dniom Działoszyna, jednak też będzie ciekawie :) jak to pewien mem z panem Błaszczykowskim głosi "Na wakacje - do Kłobucka !" pojawcie się, warto :)