PDA

Zobacz pełną wersję : Dni Kłobucka



Wolves
16-06-2013, 10:25
Witam wszystkich :)
W pewnym małym mieście pod Częstochową są organizowane Dni Kłobucka :) Kłobuck leży około 10 km od Częstochowy, tak więc dojazd nie jest trudny :) Dni Kłobucka odbędą się 22 i 23 czerwca czyli w najbliższy weekend. W niedzielę zagra min. zespół Lemon. Znając życie będą też tam pewnie jakieś atrakcje dla najmłodszych jak i dla starszych :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/5561_537059652997890_1894385700_n.jpg)

Osobiście zapraszam wszystkich Nikoniarzy z rodzinami oraz wszystkich zainteresowanych, myślę że dni Kłobucka nie dorównają dniom Działoszyna, jednak też będzie ciekawie :) jak to pewien mem z panem Błaszczykowskim głosi "Na wakacje - do Kłobucka !" pojawcie się, warto :)

matomi
18-06-2013, 11:53
Nie 10, a z 18km :)

yeti777
18-06-2013, 16:10
sam pochodzę z niewielkiej miejscowości i muszę przyznać, że takie lokalne dni mają swój spory urok :)

Wolves
18-06-2013, 18:22
Matomi w każdym razie mniej niż 20 a ciutke więcej niż 10 :) Tak mają... jednak muszę przyznać że Kłobuck w takich imprezach nie radzi sobie zbyt dobrze :) Ale i tak zapraszam, warto :)