PDA

Zobacz pełną wersję : GoPro 3 Black Edition problem zasilania.



124miko
14-06-2013, 12:57
GoPro "wpierdziela" prąd jak wściekły. Godzina do dwóch i po krzyku. W związku z tym mam pytanie: czy kupić drugą baterię, czy plecak Battery BacPac, czy jakoś można zasilić z zewnętrznego źródła ( inny aku, gniado zapalniczki ).
Jeśli druga bateria to czy tylko oryginalna, czy są może jakieś dobre, sprawdzone zamienniki?
Używam głównie do jazdy na motorze.

Bjania
18-07-2013, 17:41
Mnie w Hero2 też dość szybko pożera baterię. Kupiłem dwa zamienniki i starcza do wszystkiego co robię.

Jacoo
19-07-2013, 11:50
miałem okazje testować i polecam, mimo pożerania baterii

docxxx
20-07-2013, 22:37
GP i bateria? Taki lajf. Jakość za energię. Ja dokupiłem BP aby mieć... 1h więcej. Ew. pokombinuj z pilotem i włączaniem GP tylko w razie potrzeby. Wiem. max 2.5h pracy to slaby wynik, ale co zrobisz?

nikontyna
26-07-2013, 07:23
Ja sobie szeregowo złączyłem parę baterii i pomogło. Co prawda w starym nikonie i pomagał mi kolega elektryk, bo ja się nie znam i boję, ale jak potrzebujesz dużej baterii gdzieś w jakimś specjalnym miejscu to daje radę./

kolumb
26-07-2013, 07:26
Szeregowo? A co z napięciem? Nie spaliło kamery?

adrian_c
26-07-2013, 13:02
Kolego na problem energii w GP 3 coś pomaga update softu

docxxx
26-07-2013, 13:28
GoPro "wpierdziela" prąd jak wściekły. Godzina do dwóch i po krzyku.

Przecież to jest "ficzer" GP3, a nie wada!

Tu jak krowie na rowie: http://gopro.com/support/articles/hero3-battery-life

!AGresT
31-07-2013, 07:19
Zawsze można przejść na GoPro Classic:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/kiedys_zawod_kamerzysty_obarczony_byl_sp-2.jpg
źródło (http://hg.joemonster.org//mg/albums/new/130731/kiedys_zawod_kamerzysty_obarczony_byl_sporym_ryzyk iem.jpg)

docxxx
31-07-2013, 10:31
Dobre! :mrgreen: A bateria ile trzyma? ;)

!AGresT
31-07-2013, 10:51
Na korbkę.
Należało by raczej zapytać - kamerzysta ile się utrzyma?

Kadziu55
12-04-2014, 17:36
Ja od dwóch tygodni mam GoPro Hero 3+ Black. Niby została zwiększona pojemność baterii o 30% ale jakoś tego nie odczuwam, max 2h nagrywania. Zastanawiałem się nad tym czy kupic zapasowe baterie czy battery pack, zdecydowałem że zapasowe baterie bo chcąc kupić battery pack musiałbym kupić dodatkową obudowę. Mam do Was jeszcze pytanko odnośnie kart pamięci. Mam kartę Kingstona 8GB, ale to jest zbyt mała karta bo wystarcza mi na 30min nagrywania. Do dłuższego nagrywania pożyczałem od kolegi Sandisk 64GB i teraz mam pytanie czy warto przepłacać o jakieś 50zł kupując kartę Sandisk 64GB czy wystarczy Kingston 64GB?

docxxx
13-04-2014, 13:22
Obudowa jest dodawana do BackPacka! Ciekawe jak zmienisz baterie w trakcie nagrywania

Wyslane z telefonu

Kadziu55
13-04-2014, 14:26
Nie zmienię :) biorę to pod uwagę że będę musiał przerwać nagrywanie. Znasz może odpowiedź na moje pytanie odnośnie kart pamięci?

docxxx
15-04-2014, 16:11
Ja mam SanDiska. Z kart Kingstona ogólnie nie korzystam. Wydaje mi się, że są gorsze/wolniejsze, ale to może być tylko efekt placebo ;) A jakie są prędkości tych kart?