PBK
12-06-2013, 10:12
Witam!
Próbuję okiełznać mój monitor (niestety nieskalibrowany sprzętowo i nie z najwyższej półki) i bardzo proszę osoby posiadające lepszy sprzęt o ocenę poniższego zdjęcia w kwestii poprawności kolorystycznej, czy występuje jakaś ewidentna dominanta barwna itp. czy też mieści się ono z zgrubsza w ramach akceptowalności (niekomercyjne zastosowanie).
Balans bieli ustawiany do passporta.
Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.pawelkwiecien.pl/uploads/123123.jpg)
Próbuję okiełznać mój monitor (niestety nieskalibrowany sprzętowo i nie z najwyższej półki) i bardzo proszę osoby posiadające lepszy sprzęt o ocenę poniższego zdjęcia w kwestii poprawności kolorystycznej, czy występuje jakaś ewidentna dominanta barwna itp. czy też mieści się ono z zgrubsza w ramach akceptowalności (niekomercyjne zastosowanie).
Balans bieli ustawiany do passporta.
Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.pawelkwiecien.pl/uploads/123123.jpg)