PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomość z przyszłości :D



H1TM4N1500
11-06-2013, 17:01
Czy ktoś z was także dostał od Fotojokera wiadomość z przyszłości ?? :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://imageshack.us/scaled/large/600/be1ztytuu.jpg)

pilon
11-06-2013, 20:05
Dostaje takowe codziennie i to nie tylko od FJ ;)

shaolin
12-06-2013, 08:22
Co Wy wiecie o zyciu w przyszlosci (w koncu to u mnie jest teraz 14:22, a nie u Was :D)... Kuba Ty to w ogole w plecy jestes z czasem :twisted: ;) ;)

pilon
12-06-2013, 23:48
No w plecy to jestem, więc jak mi coś skapnie to często godzinę w przód ;) A jeszcze w pracy jak mam sie dograć z telefonami do Francji, Włoch i JU ES END EJ, to Panie Drogi, kalkulatora potrzeba... :D