Zobacz pełną wersję : Wiadomość z przyszłości :D
H1TM4N1500
11-06-2013, 17:01
Czy ktoś z was także dostał od Fotojokera wiadomość z przyszłości ?? :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://imageshack.us/scaled/large/600/be1ztytuu.jpg)
Dostaje takowe codziennie i to nie tylko od FJ ;)
Co Wy wiecie o zyciu w przyszlosci (w koncu to u mnie jest teraz 14:22, a nie u Was :D)... Kuba Ty to w ogole w plecy jestes z czasem :twisted: ;) ;)
No w plecy to jestem, więc jak mi coś skapnie to często godzinę w przód ;) A jeszcze w pracy jak mam sie dograć z telefonami do Francji, Włoch i JU ES END EJ, to Panie Drogi, kalkulatora potrzeba... :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.