KJO
04-04-2007, 20:16
Witam wszystkich.
Wiem że temat statywów manfrotto był "trochę" wałkowany, dzięki temu jestem właściwie zdecydowany na 190proB + 486RC2 Nie planuję zakupu ciężkich teleobiektywów (w zasadzie w ogóle nie planuje zakupu tele ponad tą sigmę którą mam ;) ) więc "ciężarowo" się wyrabiam bez problemu.
Problem mam inny, zauważyłem że 486 nie ma wbudowanej poziomicy a 488 ma. I tu pojawiają sie wątpliwości. Czy brak tej poziomicy w 486 bardzo przeszkadza, czy mam się nie przejmować ? Oczywiście za 488 przemawia blokada ruchu ale myślę że bez tego przeżyję
pozdrawiam
Wiem że temat statywów manfrotto był "trochę" wałkowany, dzięki temu jestem właściwie zdecydowany na 190proB + 486RC2 Nie planuję zakupu ciężkich teleobiektywów (w zasadzie w ogóle nie planuje zakupu tele ponad tą sigmę którą mam ;) ) więc "ciężarowo" się wyrabiam bez problemu.
Problem mam inny, zauważyłem że 486 nie ma wbudowanej poziomicy a 488 ma. I tu pojawiają sie wątpliwości. Czy brak tej poziomicy w 486 bardzo przeszkadza, czy mam się nie przejmować ? Oczywiście za 488 przemawia blokada ruchu ale myślę że bez tego przeżyję
pozdrawiam