ronceval
07-06-2013, 23:43
Szukam mozliwosci wypozyczenia Nikona D4 na tydzien (ok. 16- 22 w tym miesiacu). Prywatnie lub od jakiejs wypozyczalni - rzecz jasna odpłatnie.
Byłbym wdzieczny za pomoc. Ale sprawa wydaje sie trudna.
Byłbym wdzieczny za pomoc. Ale sprawa wydaje sie trudna.