PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon D4



ronceval
07-06-2013, 23:43
Szukam mozliwosci wypozyczenia Nikona D4 na tydzien (ok. 16- 22 w tym miesiacu). Prywatnie lub od jakiejs wypozyczalni - rzecz jasna odpłatnie.
Byłbym wdzieczny za pomoc. Ale sprawa wydaje sie trudna.

Rafał_Sz
08-06-2013, 15:03
Ale sprawa wydaje sie trudna.Nawet nie wiesz jak bardzo. :twisted:

stock
09-06-2013, 10:03
w photorent masz d800

krzysztof jot
09-06-2013, 11:39
Poza NPS nie ma w PL takiej firmy, o ile ktoś Ci nie pożyczy prywatnie.