adolfik9501
07-06-2013, 12:14
Witam.
W wielkich bólach, jako że złamało mnie w krzyżu (w mordę #@#$%%%%!!!*^), szybciutko zaprezentuję FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2013 na torze Circuit Gilles-Villeneuve, w Montrealu. Tor będzie gościł F1 po raz 34.
Tor układ ma następujący:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/36047905460360579188-2.png
źródło (http://iv.pl/)
Z satelity przy mało ciekawych barwach otoczenia wygląda zaś tak:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/65105985411929743134-2.jpg
źródło (http://iv.pl/)
Jakby kto chciał przejechać się palcem po mapie to musi sobie samemu znaleźć tor w mapach google ;)
Trochę danych technicznych:
Długość toru: 4361 m
Ilość okrążeń: 70
Dystans wyścigu: 305.270 km
Pierwsze Grand Prix: 2002 (1978)
Ostatnie Grand Prix: 2012
Tor dość sporo ewoluował, obecny układ jest 8 wersją toru.
Strefa DRS to ZUO:
Będzie jeden punkt pomiaru i dwie następujące po sobie strefy aktywacji.
Pierwszy zwycięzca:
2002 - Michael Schumacher (Ferrari F2002/Ferrari 051 3.0 V10) 1:33'36.111 hrs. 195.682 km/h.
Ostatni zwycięzca:
2012 - Lewis Hamilton (McLaren MP4/27A-Mercedes FO108Z 2.4 V8 ) 1:32'29.586 hrs. 198.027 km/h.
Najlepszy czas Pole Position:
2004 - Ralf Schumacher (Williams FW26/BMW P84 3.0 V10) 1'12.275 min. 217.220 km/h.
Rekord toru (Fastes Lap):
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'13.622 min. 212.246 km/h.
Wyniki zeszłorocznego wyścigu:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/55337670187230337478-2.png
źródło (http://iv.pl/)
Harmonogram:
Piątek, 07.06.2013r:
1 trening: 16:00 - 17:30
2 trening: 20:00 - 21:30
Sobota, 08.06.2013r:
3 trening: 16:00 - 17:00
Kwalifikacje: 19:00
Niedziela, 09.06.2013r:
Wyścig: 20:00
Ledwo co siedzę, zmykam. Sorki, ale streamy można znaleźć w wątku o GP Monaco, a filmy na YT ;)
Zapraszam.
Wyrko zbliżam się :)
W wielkich bólach, jako że złamało mnie w krzyżu (w mordę #@#$%%%%!!!*^), szybciutko zaprezentuję FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2013 na torze Circuit Gilles-Villeneuve, w Montrealu. Tor będzie gościł F1 po raz 34.
Tor układ ma następujący:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/36047905460360579188-2.png
źródło (http://iv.pl/)
Z satelity przy mało ciekawych barwach otoczenia wygląda zaś tak:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/65105985411929743134-2.jpg
źródło (http://iv.pl/)
Jakby kto chciał przejechać się palcem po mapie to musi sobie samemu znaleźć tor w mapach google ;)
Trochę danych technicznych:
Długość toru: 4361 m
Ilość okrążeń: 70
Dystans wyścigu: 305.270 km
Pierwsze Grand Prix: 2002 (1978)
Ostatnie Grand Prix: 2012
Tor dość sporo ewoluował, obecny układ jest 8 wersją toru.
Strefa DRS to ZUO:
Będzie jeden punkt pomiaru i dwie następujące po sobie strefy aktywacji.
Pierwszy zwycięzca:
2002 - Michael Schumacher (Ferrari F2002/Ferrari 051 3.0 V10) 1:33'36.111 hrs. 195.682 km/h.
Ostatni zwycięzca:
2012 - Lewis Hamilton (McLaren MP4/27A-Mercedes FO108Z 2.4 V8 ) 1:32'29.586 hrs. 198.027 km/h.
Najlepszy czas Pole Position:
2004 - Ralf Schumacher (Williams FW26/BMW P84 3.0 V10) 1'12.275 min. 217.220 km/h.
Rekord toru (Fastes Lap):
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'13.622 min. 212.246 km/h.
Wyniki zeszłorocznego wyścigu:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/55337670187230337478-2.png
źródło (http://iv.pl/)
Harmonogram:
Piątek, 07.06.2013r:
1 trening: 16:00 - 17:30
2 trening: 20:00 - 21:30
Sobota, 08.06.2013r:
3 trening: 16:00 - 17:00
Kwalifikacje: 19:00
Niedziela, 09.06.2013r:
Wyścig: 20:00
Ledwo co siedzę, zmykam. Sorki, ale streamy można znaleźć w wątku o GP Monaco, a filmy na YT ;)
Zapraszam.
Wyrko zbliżam się :)