PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję pożyczyć lampę



charlie_kr
06-06-2013, 09:04
Witam,
Niestety u Grześka w Photorencie wycofali lampy, więc potrzebuję pożyczyć lampę sb900/910 na jeden dzień.
Robię sesję w studio i brakuje mi jednej lampy jako dopełnienia. Lampa nie zrobi więcej niż 50 błysków.
Potrzebuję pożyczyć na 22-go czerwca (sobota).
Płacę 100 zł oraz jako zabezpieczenie zostawiam dowód + laptopa, lub jakieś urządzenie.
Czy ktoś byłby tak pomocny i pożyczyłby?
Kraków i okolice.
Pozdrawiam

pm16v
06-06-2013, 19:56
Serii SB9.. nie posiadam. Mogę użyczyć SB800 albo studyjną.