PDA

Zobacz pełną wersję : furgonetka.pl - ktoś korzystał?



militarius
04-06-2013, 17:10
ostatnio ktoś mi polecił pośrednika umożliwiającego tańsze wysyłanie paczek kurierami - www.furgonetka.pl
niestety już zamawiam trzeciego z kolei kuriera, bo poprzedni nie dotarli... obstawiam, że nawet nie poszło zlecenie do firm kurierskich :/ a kasa utopiona, bo nie można wypłacić tego co się wpłaciło.
ktoś ma podobne doświadczenia albo poleci coś sprawdzonego i taniego?

qualin
04-06-2013, 17:15
Ja korzystalem z tej stronki http://www.wysylajtaniej.pl i wszystko bylo ok :)

adriansocho
04-06-2013, 17:34
Ja korzystałem z polkurier.pl i mogę polecić całym swoim sercem. Nadałem kilka paczek, żadnych wpadek.

eristoff
04-06-2013, 18:39
A ja serwis sendit.pl "spokrewniony" z allegro

militarius
04-06-2013, 18:43
o, sendit.pl ma w sumie najtańsze jak do tej pory paczki :)

aktualizacja - dzisiaj w końcu DPD odebrało ode mnie paczki, także sprawa raczej rozwiązana :) ale jak ktoś ma jakieś pewne firmy pośredniczące to pisać - przyda się na przyszłość.

HYPER
04-06-2013, 19:02
ja korzystalem z serwisu furgonetka.pl nie dalej jak 3 tygodnie temu. byli jedyna firma jaka znalazlem, ktora przyjela zlecenie na wyslanie paczki z Polski do Irlandii i do tego ubezpieczonej na 50tys zl. Paczka dotarla (ale troche portkami trzaslem jak pomyslalem, ze by sie mogla zgubic). Kurier DPD przyjechal na czas (nawet dzwonil wczesniej), wiec moge polecic.

Desperados
04-06-2013, 19:09
ja koszrystam z serwisu allekurier.pl i sobie chwalę :D

eristoff
04-06-2013, 19:37
ja korzystalem z serwisu furgonetka.pl nie dalej jak 3 tygodnie temu. byli jedyna firma jaka znalazlem, ktora przyjela zlecenie na wyslanie paczki z Polski do Irlandii i do tego ubezpieczonej na 50tys zl. Paczka dotarla (ale troche portkami trzaslem jak pomyslalem, ze by sie mogla zgubic). Kurier DPD przyjechal na czas (nawet dzwonil wczesniej), wiec moge polecic.

Wysyłałem do Szkocji 30 kg przez sendit za około 100 zł DPD, Irlandii w cenniku nie znalazłem.

H1TM4N1500
04-06-2013, 20:23
ja korzystam z sendit.pl i też chwalę, sporadycznie korzystam z kurjerzy.pl głównie dla tego że pobrania przychodzą na konto o wiele szybciej niż z sendit. Polecam obie :)

HYPER
04-06-2013, 21:39
Wysyłałem do Szkocji 30 kg przez sendit za około 100 zł DPD, Irlandii w cenniku nie znalazłem.

no wlasnie to jest to o czym pisze - Irlandii nie maja w ofercie.

ThomasVoland
04-06-2013, 21:55
A ja serwis sendit.pl "spokrewniony" z allegro

o, sendit.pl ma w sumie najtańsze jak do tej pory paczki :)

Ja używam sendit, póki co zero problemów.

TheKilla
04-06-2013, 22:06
To ja polecę kurjerzy.pl ;)

Edit: ktoś mnie wyprzedził ;)

militarius
04-06-2013, 22:13
kurjerzy.pl używałem, ale drogo w porównaniu do tego co oferuje furgonetka/sendit ;)

manquer
04-06-2013, 22:32
Z sendit.pl korzystałem z powodzeniem wiele razy i zdecydowanie polecam.