PDA

Zobacz pełną wersję : Aparat - jaki model



EMILjo
03-06-2013, 20:59
Hej,

jakie ona trzyma aparaty? ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/cute_girls_with_cameras_10-2.jpg
źródło (http://cdn.acidcow.com/pics/20101110/cute_girls_with_cameras_10.jpg)

qualin
03-06-2013, 21:01
Jakie aparaty? :P

Sławol
03-06-2013, 21:08
Aparaty są takie z grubymi... Tymi, no... Obiektywami ;)

Trochę humoru w temacie, modelka zgrabna i owszem, ale niestety - poza obróbką, to samo zdjęcie jako takie mi się nie podoba :)

charlie_kr
03-06-2013, 21:24
pstryknąłby ;)

kolas
03-06-2013, 21:28
Jakie aparaty? :P

Dołączam się do pytania, jakie aparaty ? ;)

arecki
03-06-2013, 22:17
ja tam widzę jedną...aparatkę ;-)

creep
03-06-2013, 22:39
To jakaś magia, po minucie zobaczyłem aparaty! :)

darkmajin
03-06-2013, 22:47
D300s i canon 5d, i jeden na zębach ;)

MARTINK
03-06-2013, 22:52
kiedys widzialem podobne zdjecie, po przewinieciu na dole byl napis czy zauwazyles dinozaura obok dziewczyny :D
Nie widzialem - ehh faceci...
jak znajde wrzuce.

qualin
03-06-2013, 23:05
D300s i canon 5d, i jeden na zębach ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/95426230853fe9tumblr_lpr2q6oTG41qf-2.gif
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qai/95426230853fe9tumblr_lpr2q6oTG41qf.gif)

;)

bart1
03-06-2013, 23:15
ooo dobry temat :D

też mam zagadkę:



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://images47.fotosik.pl/1841/152797e757209babm.jpg]źródło ([URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=152797e757209bab)[/URL]