PDA

Zobacz pełną wersję : Fan (ka) muzyki i Riverdance poszukiwany



manfred
02-06-2013, 14:38
Czy ktoś wie jaki nosi tytuł piosenka rozpoczynając ten teledysk?http://www.youtube.com/watch?v=jWyhH5z92ps

ekonet
02-06-2013, 14:49
Just Can't Get Enough.
O ile chodzi o pierwszy utwór po prawie dwuminutowym ględzeniu.

manfred
02-06-2013, 14:53
No tutaj jest bez ględzenia https://www.youtube.com/watch?v=RaDzCySXhqQ Kurcze po tytule nie mogę znaleźć kto to wykonuje

ekonet
02-06-2013, 14:56
No tutaj jest bez ględzenia https://www.youtube.com/watch?v=RaDzCySXhqQ Kurcze po tytule nie mogę znaleźć kto to wykonuje
Shazam mówi, że to Riverdance - by Bill Whelan. Drugi kawałek to Reel Around The Sun.

manfred
02-06-2013, 14:59
Hej dobrze prawisz Dzięki stokrotne