PDA

Zobacz pełną wersję : Bulkr pro - ktoś chętny na licencję?



Grygolas
31-05-2013, 06:32
Cześć w poszukiwaniu ciekawego i szybkiego sposobu na ściąganie zdjęć z serwisu FLICKR znalazłem program BULKR.
Chciałbym kupić licencję pro, a jest jest ona aż na 5 stanowisk i "na zawsze"
Jakby ktoś byłby zainteresowany, to proszę o kontakt na PW, ustalimy szczegóły.
http://clipyourphotos.com/bulkr/pro

Pozdrowienia
Kuba

manfred
31-05-2013, 07:42
A po co ściągać zdjęcia z serwisu FLICKR?

shaolin
31-05-2013, 08:47
Np. jak nie masz swoich, a chcesz pokazac klientowi, ze jestes fajny ;) Czyt. tez nie wiem po co takie softy ;) moze tylko jak wypierdzi dysk, a ktos uzywa flickr jako backupu i nie chce mu sie klikac zeby sciagac pojedyncze zdjecia ;)

Grygolas
31-05-2013, 08:48
Używam jako backup.

shaolin
31-05-2013, 09:14
To cos maly ten backup jak masz tylko ~400 zdjec tam ;)

Grygolas
31-05-2013, 09:49
Jest ktoś chętny?