zawodnique
30-05-2013, 20:51
Hej!
Mam problem z rozpoznaniem dwóch ptaków. Widziałem je dziś w parku Sołackim w Poznaniu.
Po oczach i dziobie powiedziałbym, że to Siniaki, ale upierzenie nie pasuje. Nie wiem czy to jakieś mieszańce czy gatunki hodowlane.
Fot. 1
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/DSC_6445JPG-1.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/-I7jucV8BJGo/UaedNpRZBKI/AAAAAAAAXyE/veHjIwNRIUk/w917-h609-no/DSC_6445.JPG)
Fot. 2
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/DSC_6447JPG-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-42O6Z1LzTso/UaedXRvwNXI/AAAAAAAAXyg/XuRnt8hwTds/w917-h609-no/DSC_6447.JPG)
pozdrawiam wszystkich :)
Mam problem z rozpoznaniem dwóch ptaków. Widziałem je dziś w parku Sołackim w Poznaniu.
Po oczach i dziobie powiedziałbym, że to Siniaki, ale upierzenie nie pasuje. Nie wiem czy to jakieś mieszańce czy gatunki hodowlane.
Fot. 1
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/DSC_6445JPG-1.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/-I7jucV8BJGo/UaedNpRZBKI/AAAAAAAAXyE/veHjIwNRIUk/w917-h609-no/DSC_6445.JPG)
Fot. 2
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/DSC_6447JPG-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-42O6Z1LzTso/UaedXRvwNXI/AAAAAAAAXyg/XuRnt8hwTds/w917-h609-no/DSC_6447.JPG)
pozdrawiam wszystkich :)