MARTINK
30-05-2013, 10:58
Witajcie,
Mam dziwny problem.
Nie moge zalogowac sie na forum z opery (tzn. niby sie loguje ale nie mam dostepnych wszystkich opcji na szarym pasku u gory, nie moge dodawac postow (niby jest info ze sie dobrze zalogowalem ale nie dziala).
Wszystko dziala za to pod explorerem ktorego nie lubie uzywac.
Wiecie w czym moze byc problem ?
Opere juz przeinstalowalem i nadal nic...
Mam dziwny problem.
Nie moge zalogowac sie na forum z opery (tzn. niby sie loguje ale nie mam dostepnych wszystkich opcji na szarym pasku u gory, nie moge dodawac postow (niby jest info ze sie dobrze zalogowalem ale nie dziala).
Wszystko dziala za to pod explorerem ktorego nie lubie uzywac.
Wiecie w czym moze byc problem ?
Opere juz przeinstalowalem i nadal nic...