PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta o off-road'zie



Katrina
27-05-2013, 21:02
W końcu piszę magisterkę :) Piszę o off-roadzie ;p

Dlatego mam ogromną prośbę do kolegów i koleżanek posiadających auta terenowe, niezależnie od marki, o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety. Będe bardzo wdzięczna.

https://docs.google.com/forms/d/1DQAeiFAXAbV8Hnl_Eh6WYkb98IJ8RITVQdahxoQDkpE/viewform

Pozdrawiam,
Katrina

freefly
27-05-2013, 21:17
Jak ma się tak ankieta od off-roadu?
Wybór warsztatu, myjni, cena usług w warsztacie, jakość usług? To jakaś marketingowa ankieta.
Żeby nie było. Posiadam samochód terenowy.

sea21
27-05-2013, 21:33
Poszło :)
Powodzenia :)

piwko2
27-05-2013, 22:27
Poszło.
Magisterka ważna rzecz:)

Katrina
27-05-2013, 23:23
Ma sie bardzo duzo. Praca jest na temat czynników wpływajacych na rozwoj lub upadek przedsiebiorstwa w branzy off-road'owej. Główna koncepcja jest stworzenie przedsiebiorstwa idealnego. Wiec wybor warsztatu, zadowolenie i cena, to pytania konkretnie zwiazane z tematem pracy. Gdyz jestem ciekawa oczekiwań klientow, jak rowniez rzeczywistej podaży na rynku polskim.

Aha, ankieta jest dla chetnych. Wiec nawet jak posiadasz terenowke, a ankieta Ci nie pasuje po jakims wzgledem, to jej nie wypełniaj. Ale tez nie komentuj, prosze. Dziekuje i pozdrawiam :)

elanek
27-05-2013, 23:46
Poszło :)

arecki
28-05-2013, 09:03
j.w. :)

Yanluk
28-05-2013, 15:12
I ja też wysłałem

Slawek Wojtczak
29-05-2013, 22:20
I ode mnie również ;) Mam terenówkę, ale wiekszosc pytan dotyczy tez właściciele osobówek

Rafał_Sz
31-05-2013, 09:57
Zrobione. Co prawda terenówki nie posiadam, ale zawsze może mi się przydarzyć, że wylecę swoją osobówką w pole tudzież inny las. :)

ekonet
31-05-2013, 10:29
O matulu, ale polszczyzna...
"w korzystanym ostatnio warsztacie"
"Czy poleciłby/poleciłaby Pan/Pani serwis, z którego korzysta znajomym?"

Onsajt
31-05-2013, 11:34
O matulu, ale polszczyzna...
"w korzystanym ostatnio warsztacie"
"Czy poleciłby/poleciłaby Pan/Pani serwis, z którego korzysta znajomym?"

To praca magisterska, a nie doktorat...

freefly
31-05-2013, 12:16
To praca magisterska, a nie doktorat...

Maturzysta pewnie napisałby, że to tylko matura, a nie praca magisterska.
Onsajt, nie ośmieszałbyś się tego typu stwierdzeniami.

Marek
31-05-2013, 12:22
Poszło.

ekonet
31-05-2013, 13:35
Maturzysta pewnie napisałby, że to tylko matura, a nie praca magisterska.
Onsajt, nie ośmieszałbyś się tego typu stwierdzeniami.
Miś żartował jakby. Ironia.

Onsajt
31-05-2013, 14:40
Miś żartował jakby. Ironia.

Taki był zamysł....bo jak inaczej to skomentować.

freefly
01-06-2013, 01:37
Taki był zamysł....bo jak inaczej to skomentować.

W takim razie przepraszam i proszę o wybaczenie.