PDA

Zobacz pełną wersję : fotografia koncertowa



kamilbe
26-05-2013, 11:25
Witam,
chciałbym dowiedzieć się od Was jak wykonać zdjęcie i je potem obrobić aby miało zbliżony klimat do tego: http://plfoto.com/popup/full.php?photo=2258480&color=F8F8F8 ?
Pozdrawiam :)

Wozlow
26-05-2013, 11:41
W tle jest dużo światła - ustawić pomiar punktowy (na tło), przymknąć przysłonę i to chyba wszystko

Później w programie graficznym konwersja do cz-b