pawel.kowalczyk
25-05-2013, 22:00
Witam,
Przepraszam, że zaczynam od takiego postu ale nie mogę odnaleźć mojego starego konta (mówiąc wprost, nie pamiętam loginu do konta, z którego korzystałem daaaawno temu, jeszcze za czasów nikon.org.pl).
Będę w sobotę, 1 czerwca, gościnnie w Łodzi. Znajoma prosiła mnie o zrobienie Jej przy okazji kilku zdjęć w hotelu. O ile aparat i szkło wrzucę do torby przeraża mnie demontaż lamp podwieszonych w studio na szynach pod sufitem, sztukowanie do nich statywów, itd.
Czy wiecie gdzie lub od kogo mogę wypożyczyć na 1 dzień 2 lampy ze statywami na sofboxach? Nie oczekuję cudów. Ważne aby były sprawne, było czym je wyzwolić i będę szczęśliwy. To nie sesja dla Vouge :)))
Jestem w stanie zapłacić, jeśli trzeba dam kaucję.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.
Przepraszam, że zaczynam od takiego postu ale nie mogę odnaleźć mojego starego konta (mówiąc wprost, nie pamiętam loginu do konta, z którego korzystałem daaaawno temu, jeszcze za czasów nikon.org.pl).
Będę w sobotę, 1 czerwca, gościnnie w Łodzi. Znajoma prosiła mnie o zrobienie Jej przy okazji kilku zdjęć w hotelu. O ile aparat i szkło wrzucę do torby przeraża mnie demontaż lamp podwieszonych w studio na szynach pod sufitem, sztukowanie do nich statywów, itd.
Czy wiecie gdzie lub od kogo mogę wypożyczyć na 1 dzień 2 lampy ze statywami na sofboxach? Nie oczekuję cudów. Ważne aby były sprawne, było czym je wyzwolić i będę szczęśliwy. To nie sesja dla Vouge :)))
Jestem w stanie zapłacić, jeśli trzeba dam kaucję.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.