PDA

Zobacz pełną wersję : Kradziony grip... MB-D10??



scottbiker
23-05-2013, 07:57
Dość dziwna jak dla mnie aukcja: http://allegro.pl/nikon-mb-d10-baterry-grip-do-d700-nowy-od-1zl-i3256867643.html

Opis aukcji: "Grip używany przez jeden dzień. Nie ma gwarancji, pudełka. Oryginalny produkt Nikon."

Wiem, że czasami w tym dziale pojawiają się ogłoszenia o kradzieży sprzętu. Zdziwił mnie zarówno opis - praktycznie nowy grip, bez papierów jak i zdjęcie - to nie jest komplet, bo brakuje pojemnika na aku. Raczej większość z nas o sprzęt dba i takich braków nie ma.
Na zdjęciu można odczytać numer 2239516.

stock
23-05-2013, 08:01
tu wklej http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3134680#post3134680

MiQ27
23-05-2013, 08:08
Może i podejrzane, ale D700 sprzedał wcześniej i chyba kompletne - http://allegro.pl/nikon-d700-komplet-z-pudelkiem-bez-ceny-min-i3149186394.html
Chyba że też spadło z TIRa.

freefly
23-05-2013, 08:53
Opis aukcji: "Grip używany przez jeden dzień. Nie ma gwarancji, pudełka. Oryginalny produkt Nikon."


Mam w szafie leżący od 6 lat zestaw R1C1 używany tylko raz. Też nie mam do niego gwarancji i paragonu, bo normalni ludzie nie trzymają śmieci z myślą o tym, że kiedyś będą chcieli rzecz zbyć.

ASAHI
23-05-2013, 16:05
A ja staram się trzymać wszystkie pudelka i papierki. Zawsze to może się przydać.
A aukcja ciut podejrzana.

HYPER
23-05-2013, 16:15
a ja sie staram nie trzymac :)

eskimos
23-05-2013, 16:27
A to jest cos takiego jak pojemnik na baterie do mb-d10 ? :wink:

ekonet
23-05-2013, 17:50
A to jest cos takiego jak pojemnik na baterie do mb-d10 ? :wink:
Koszyk. Jest. Mam. Nawet z pokrowcem.

scottbiker
23-05-2013, 23:38
Zwróciłem uwagę, bo jednak sporo osób o sprzęt dba i ma komplet, o ile nie pochodzi sprzed wielu wielu lat...

!AGresT
23-05-2013, 23:40
Ciekawe miejsce na prezentację tych zdjęć :)