PDA

Zobacz pełną wersję : Zapytanie odn Pc->Sd oraz www.



TMB
21-05-2013, 09:18
Witajcie
Mam do Was dwa ważne jak dla mnie zapytania.
1. Otóż probuje wrzucić plik na karte pamieci SD (od aparatu), jednakże za każdym razem nie zaleznie od karty (a z 3 probowalem), pliku, umiejscowienia na dysku czy czytnika ( 2szt + kablem), wyskakuje mi błąd przesyłania "Karta jest zablokowana lub zmień dysk". Oczywiście karty są mechanicznie odbezpieczone (ten dyndzelek). Wiec w czym może leżeć problem?

2. Mój administrator strony oznajmił mi, że mam zgrać baze danych (podał mi link) i dnia tego i tego strona znika.
I teraz pytanie - jako, że jestem kompletnym laikiem - Co mam teraz zrobic (oprocz zgrania danych)? Kto i za ile może wrzucić moja strone na swój serwer?

Pozdr.
Tadeusz

cube
21-05-2013, 09:47
2 - jeżeli to typowy serwis php+mysql nie wymagający kosmicznej konfiguracji to mogę Ci to zrobić za 50 złotych.

darkmajin
21-05-2013, 09:53
1. może to http://www.ghacks.net/2011/03/18/how-to-enable-write-protection-of-usb-devices-under-windows/

TMB
21-05-2013, 10:15
Dark - dzięki, próbuje. Albo ja tak jestem ograniczony komputerowo albo mam takie "szczescie" do elektroniki. (niezależnie czy 0 czy 1 - i tak jest blokada :D ).

Cube - idzie PW

darkmajin
21-05-2013, 10:28
a formatowałeś kartę ? ;) , druga sprawa to mógł się przycisk uwalić może uda ci się wcisnąć igiełkę tam jest mikro przełącznik

TMB
21-05-2013, 11:16
Tak, formatowane były. Na całe szczęście, Udało się! Wielkie dzięki! :) :)

darkmajin
21-05-2013, 11:53
a co było :P

TMB
21-05-2013, 11:58
Cholera jedna wie ;) Karty (obie) były formatowane na aparacie, ale tylko jedna dała się się sformatować na komputerze. Być może to pomogło + zmiana zgodnie z instrukcją z Twojego link'u :)

Jeszcze raz Ci dziękuje :)

darkmajin
21-05-2013, 12:09
polecam się na przyszłość ;)