TMB
21-05-2013, 09:18
Witajcie
Mam do Was dwa ważne jak dla mnie zapytania.
1. Otóż probuje wrzucić plik na karte pamieci SD (od aparatu), jednakże za każdym razem nie zaleznie od karty (a z 3 probowalem), pliku, umiejscowienia na dysku czy czytnika ( 2szt + kablem), wyskakuje mi błąd przesyłania "Karta jest zablokowana lub zmień dysk". Oczywiście karty są mechanicznie odbezpieczone (ten dyndzelek). Wiec w czym może leżeć problem?
2. Mój administrator strony oznajmił mi, że mam zgrać baze danych (podał mi link) i dnia tego i tego strona znika.
I teraz pytanie - jako, że jestem kompletnym laikiem - Co mam teraz zrobic (oprocz zgrania danych)? Kto i za ile może wrzucić moja strone na swój serwer?
Pozdr.
Tadeusz
Mam do Was dwa ważne jak dla mnie zapytania.
1. Otóż probuje wrzucić plik na karte pamieci SD (od aparatu), jednakże za każdym razem nie zaleznie od karty (a z 3 probowalem), pliku, umiejscowienia na dysku czy czytnika ( 2szt + kablem), wyskakuje mi błąd przesyłania "Karta jest zablokowana lub zmień dysk". Oczywiście karty są mechanicznie odbezpieczone (ten dyndzelek). Wiec w czym może leżeć problem?
2. Mój administrator strony oznajmił mi, że mam zgrać baze danych (podał mi link) i dnia tego i tego strona znika.
I teraz pytanie - jako, że jestem kompletnym laikiem - Co mam teraz zrobic (oprocz zgrania danych)? Kto i za ile może wrzucić moja strone na swój serwer?
Pozdr.
Tadeusz