Zobacz pełną wersję : Duuuzyyy plecak ?
phantomek
03-04-2007, 14:23
Witam
poszukuje jakiegos dużego, najlepiej na kółkach plecaka / torby.
Ma sie zmiescic:
- 2 korpusy
- 70-200 2.8
- 400 2.8
- krotki zoom
- lampa
- laptop
- jakies inne pierdółki :)
Myslalem o Lowepro Rolling CompuTrekker AW.
Ale na jednych stronach, aukcjach piszą ze zmiesci sie tam 400mm a na innych że tylko 200mm.
W kwesti ceny, to tak max do 800 zl, na allegro tego rollinga compu trekkera za 515 znalazlem.
Najwazniejsze zeby to wszystko zmiescic. Kolka nie koniecznie, ale tez sie przydadzą :)
Zobacz jeszcze do Tamraca. Ma aż 4 różne Rolling Backpacks. Tu: www.tamrac.com/welcome.htm
phantomek
03-04-2007, 17:15
Niestety nic na temat tych Tamracow na polskich stronach nie znalazlem :(
Musashi_Miyamoto
03-04-2007, 17:19
Nature Trekker AW II;)
phantomek
03-04-2007, 17:28
Nature Trekker AW II;)
Kolka by sie przydaly.
Zmierzylem szkło, dlugosc 39 cm, srednica 19 cm.
cos tego tamraca kiepsko szukales :)
http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/product/product/369#
http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/product/product/370
expedition 7 i 8 .. mam 5tke i nie zamienilbym go na zadna lowepro :) no .. moze na dryxone'a :D
jesli chodzi o system nosny konkurencja zostaje daleko w tyle.
ewentualnei pozostaje ci jescze tenba tyle ze troche drozsza jest
http://www.tenba.pl/db17c.php
Zobacz do polskiego dystrybutora tamraca - migomexu. Bezpośredni link na jeden z rolling bacpacks: www.migomex.com.pl/akcesoria_foto/page/browse/menu/tamrac/offset/12
phantomek
03-04-2007, 20:09
Cos mi google szwankuje :D:D:D
dzieki za linki :)
zaraz poprzeglądam
phantomek
03-04-2007, 20:37
Obadałem, no i w porownaniu do tych tamraców (7 i 8 ) to wolalbym tego Lowepro, o ktorym pisalem wczesniej, wymiarowo podobne, choc troche za plaskie bo 15 cm, no ale te 4 cm, to nie powinien byc problem, bo to przeciez nie z plastiku są scianki :).
Lowepro ma kolka, tamrac nie. A 10 kg to czasami lepiej ciagnac za sobą, niz niesc na plecach :)
Ale to ma kółka: www.migomex.com.pl/akcesoria_foto/page/product/product/114. Chociaż ja też bym sie mocno wahał między Tamraciem i LowePro.
phantomek
03-04-2007, 21:02
Wymiarowo takie samo jak lowepro, a cenowo drozsze.
phantomek
03-04-2007, 21:45
http://www.allegro.pl/item181226106_plecak_lowepro_rolling_computrekker_ aw_fv_prezent.html
wszedzie kosztuje od 800, 1000 zl, a tu jakos tak taniej :) troszke mnie to dziwi :)
phantomek
03-04-2007, 22:49
Dzieki za opinie
wiesz . ja sie bardzo zastanawialem miedzy LP a T ..
polazlem do sklepu i macalem oba chyba przez godzine .. wrocilem nastepnego dnia i to samo .. tamrac wygral dzieki - ciemniejszemu wykonczeniu, rewelacyjnemu systemowi nosnemu (sredni format,maly obrazek,3szkla,sabina,statyw i jakos ramiona wytrzymaly) oraz swietnemu systemowi akcesoriow SAS.. wiem LP ma rownie fajne .. ale te mi bardziej jakosciowo przypadly do gustu..
mysle ze to jzu kwestia preferencji ktorego kupisz .. z kazdego bedizesz zadowolony ..
Jeśli chodzi o plecak to bardzo ważne jest żeby można go było wsadzić w przyszłości do samolotu!!! Ktoś wyżej sugerował DRYZONE - mam i MAM PROBLEM bo jest ciężki (da sie nosić) ale czasami nie chcą się zgodzić na zabranie go ze sobą na pokład :/.... a co się dzieje w cargo każdy wie.... Ja gdybym miał znowu kupować brał bym inny nie tak ciężki ... ale ja sporo latam i to tylko mój punkt widzenia pozdrawiam
http://www.allegro.pl/item181226106_plecak_lowepro_rolling_computrekker_ aw_fv_prezent.html
wszedzie kosztuje od 800, 1000 zl, a tu jakos tak taniej :) troszke mnie to dziwi :)
Sprzedawca pewny.
Kupowałem u niego dwie rzeczy i nie miałem zastrzeżeń.
Handluje bardzo długo - jest OK.
phantomek
04-04-2007, 21:07
Sprzedawca pewny.
Kupowałem u niego dwie rzeczy i nie miałem zastrzeżeń.
Handluje bardzo długo - jest OK.
Na 99% wezme od niego tego Lowepro, no chyba ze znajdzie jeszcze jakas super okazje :)
dzieki za pomoc
phantomek
06-04-2007, 10:23
Taaaaa
ja to slepy jestem
wlasnie chcialem juz aukcje brac, a tu przeciez patrze, to jest zwykly, a nie wersja Plus...
no i on jest troszke mniejszy :/ i sie w nim nie pomieszcze :(
kurdeee
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.