PDA

Zobacz pełną wersję : LIFEVENTURE-Esbit, co lepsze



Wojciech
20-05-2013, 00:32
Hej

Czy ktoś używa poniżej wymienione produkty, nie wiem na jaki się zdecydować.

1. Termos uniwersalny z szerokim otworem LIFEVENTURE Wide Mouth Flask 1L
http://sklep.doubleshock.pl/Termos_uniwersalny_z_szerokim_otworem_LIFEVENTURE_ Wide_Mouth_Flask_1L-636.html

2. Esbit Food Jug
http://8a.pl/termosy-i-kubki-termiczne/esbit-food-jug

Dzieki,
Wojtek

Aras
20-05-2013, 22:18
Obie "marki" są wirtualne i pewnie produkowane małymi chińskimi rączkami w sąsiadujących ze sobą fabryczkach. Ja brałbym ten z rączką. Termos jak termos. Żadnej zaawansowanej techniki tu nie ma. Sam od dwóch lat używam takiego Karrimora (http://allegro.pl/karrimor-profesjonalny-termos-w-gory-0-8l-12h-krk-i3247497335.html) kupionego za bodajże 5 funtów w UK.

Wojciech
21-05-2013, 15:37
Generalnie, to nie sa termosy zwykle, Sa zaprojektowane w celu transportu innch plynow jak herbata czy woda. ALE zupa pierogi :).

Admin, temat do zamkniecia.

krzysiekpoli
22-05-2013, 15:00
Ares przecież Esbit to Niemiecki producent bardzo dobrych termosów, a nie jakaś firma krzak z Chin