Zobacz pełną wersję : nic Mu więcej nie potrzeba,
oprócz błękitnego nieba...
Żegnaj Marku...
jacek dr
18-05-2013, 22:46
Bardzo smutna wiadomość...
Art Erie
18-05-2013, 23:04
:-(
Niewyobrażalna strata, wychowałem się na tej muzyce.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.