PDA

Zobacz pełną wersję : nic Mu więcej nie potrzeba,



Marek
18-05-2013, 22:31
oprócz błękitnego nieba...
Żegnaj Marku...

Iwek_22
18-05-2013, 22:45
:-(

jacek dr
18-05-2013, 22:46
Bardzo smutna wiadomość...

Art Erie
18-05-2013, 23:04
:-(
Niewyobrażalna strata, wychowałem się na tej muzyce.