PDA

Zobacz pełną wersję : Termobublimacja do 10x15 i 15x20/23



emet_b
18-05-2013, 10:18
Wszystkie wątki które znalazłem są dość stare i dotyczą przeważnie drukowania 10x15, gdzie "króluje" Canon selphy.

Ja jednak szukam czegoś bardziej zaawansowanego, co pozwoli mi przy stosunkowo niskich kosztach (ok. 50 gr/odbitka) drukować przynajmniej dwa rozmiary:

10x15
15x20
idealnie byłoby jeszcze 13x18cm

W temacie jestem raczej zielony.

Zależy mi na:
-niskich kosztach eksploatacji
-stosunkowo niewielkich rozmiarach (lokal 20m2)
-dobrym serwisie (jeśli będzie potrzebny)
-bezproblemowej obsłudze (np. automatyczne przełączanie pomiędzy wymiarami wydruku, bez choćby przystawek)
-CENA

Ja znalazłem coś takiego:
http://www.mitsubishi-foto.pl/?page=product-detail&id=32
http://www.mitsubishi-foto.pl/?page=product-detail&id=15

Czy ktoś z Was miał z tymi drukarkami do czynienia?
Może jest coś wartego uwagi, przy niższej cenie (CP-K60DW-S to koszt 5000zł) lub lepszej jakości?

Jacek_Z
18-05-2013, 22:45
A co ma drukarka do studia foto?
Przenoszę.

jacasj
20-05-2013, 23:21
Może coś takiego Cię zainteresuje Fotolusio DNP ds rx1 (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=14949&fotolusio-dnp-ds-rx1-test) lub Fotolusio ds40 (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13301&dnp-fotolusio-ds40-test-drukarki)
Niestety nie są tanie.