mateuszeczek
16-05-2013, 13:40
Witam,
Poszukuję drukarni/fotolabu/kogoś, kto mógłby wydrukować dwie odbitki w formacie 50x40cm w sobotę 15.06., ok godz. 17-18. Do tej pory drukowałem w europie, ale niestety w soboty jest czynna tylko do 17.
Zna ktoś jakieś miejsce w Rzeszowie, Łańcucie, Przeworsku lub Jarosławiu, lub okolicach?
Poszukuję drukarni/fotolabu/kogoś, kto mógłby wydrukować dwie odbitki w formacie 50x40cm w sobotę 15.06., ok godz. 17-18. Do tej pory drukowałem w europie, ale niestety w soboty jest czynna tylko do 17.
Zna ktoś jakieś miejsce w Rzeszowie, Łańcucie, Przeworsku lub Jarosławiu, lub okolicach?