PDA

Zobacz pełną wersję : Wydruk wielkoformatowy Rzeszów - w soboty - gdzie?



mateuszeczek
16-05-2013, 13:40
Witam,

Poszukuję drukarni/fotolabu/kogoś, kto mógłby wydrukować dwie odbitki w formacie 50x40cm w sobotę 15.06., ok godz. 17-18. Do tej pory drukowałem w europie, ale niestety w soboty jest czynna tylko do 17.

Zna ktoś jakieś miejsce w Rzeszowie, Łańcucie, Przeworsku lub Jarosławiu, lub okolicach?

klusek12x
15-05-2014, 08:58
Cześć,
Dokładnie drukarni Ci nie polece, bo dawno coś drukowałem, ale wtedy jak to szukałem, z tego co pamiętam to używałem google