Wolves
14-05-2013, 16:11
Witam :)
Posiadam d3000, N50 f1.8 G, N35 f1.8, N18-105VR, N18-55kit, T70-300, SB600 i YN 465. Z moim body do ISO 800 szum mi nie przeszkadza jednak skoki do 1600 i 3200 są już uciążliwe. Nie mam kasy na nowe body. W kilku wątkach przeczytałem że "szum może dodać atrakcyjności zdjęciu", dlatego pytam: czy jest jakaś technika w której wykorzystanie szumu jest pożądane? co zrobić żeby szum nie był uciążliwy ? pozdrawiam
Posiadam d3000, N50 f1.8 G, N35 f1.8, N18-105VR, N18-55kit, T70-300, SB600 i YN 465. Z moim body do ISO 800 szum mi nie przeszkadza jednak skoki do 1600 i 3200 są już uciążliwe. Nie mam kasy na nowe body. W kilku wątkach przeczytałem że "szum może dodać atrakcyjności zdjęciu", dlatego pytam: czy jest jakaś technika w której wykorzystanie szumu jest pożądane? co zrobić żeby szum nie był uciążliwy ? pozdrawiam