PDA

Zobacz pełną wersję : Nierówne tło / matryca ISP



mlmar
12-05-2013, 13:43
Czy widzicie nierówne przejście bieli na poniższym zdjęciu? Mam monitor raczej niskiej półki ale wydawało mi się, że mimo wszystko matryca ISP pokaże mi więcej szczegółów niż zwykłe TFT z laptopa. Natomiast na poniższym zdjęciu na moim monitorze (dell 2209WAf swego czasu kosztował 1200zł) właściwie nie widzę dookoła głowy jakichś nieprawidłowości (oprócz lekkiej obwódki wynikającej z podbitego clarity).. Obejrzałem fotkę na zwykłym laptopie dell i ojeny. Wydruk tylko potwierdził tę masakrę. Monitor nie był kalibrowany kalibratorem, tylko zwyczajnie programowo.. Czy macie jakieś pomysły jak można ustawić monitor żeby widzieć więcej szczegółów w bielach/czerniach? Czy już czas na eizo? p: Czy to może być wina karty graficznej?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/45x65_700-2.jpg
źródło (http://rff.webd.pl/45x65_700.jpg)

darkmajin
12-05-2013, 14:10
u mnie, multisync PA231w równomiernie.. zawsze możesz pipetą pomierzyć jak nie jesteś pewien ekranu..