PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjecia z Harley'em



aboutalithium
12-05-2013, 00:05
Hej ho,

No wiem wiem, moze i satreotypo ale...ja zawsze chcialam zrobic zdjecia z z Harley'em...
Chialabym sie zapytac, czy ktos z was/waszych znajomych/znajomych znajomych...w okolicach Krakowa/Limanowej mialby taki oto "motorek"? ;)
Data? W okolicach od 22 do konca maja ;)


Dzieki :)

miron19j
12-05-2013, 09:44
A może pogadaj z chłopakami w salonie, w Krakowie na pewno taki jest.
Myślę, że dziewczynie nie odmówią. :-)

aboutalithium
12-05-2013, 15:11
A może pogadaj z chłopakami w salonie, w Krakowie na pewno taki jest.
Myślę, że dziewczynie nie odmówią. :-)

Tez o tym pomyslalam, zapytam, zobacze ;) Dzieki ;)

sorevell
12-05-2013, 17:49
Z tego co wiem, w warszawskim Liberatorze jest tak, że można sobie motor wypożyczyć. Zakładam, że w krakowskim salonie Harrego jest podobnie.

wonito
13-05-2013, 10:38
lepiej poszukać jakichś customów a nie salonówek... nic w nich ciekawego...;)

miron19j
13-05-2013, 11:58
lepiej poszukać jakichś customów a nie salonówek... nic w nich ciekawego...;)

to już lepiej poszukać jakiegoś customa, co ma Harleya. Będzie dostęp do motoru na wciąż. ;-)

wonito
13-05-2013, 12:51
to już lepiej poszukać jakiegoś customa, co ma Harleya. Będzie dostęp do motoru na wciąż. ;-)

ani słowa nie zrozumiałem....

arecki
13-05-2013, 12:53
ani słowa nie zrozumiałem....
a myślałem, że ze mną coś nie ten teges bo mam to samo

aboutalithium
13-05-2013, 13:09
Prosze o namiary :D

freefly
13-05-2013, 13:26
to już lepiej poszukać jakiegoś customa, co ma Harleya. Będzie dostęp do motoru na wciąż. ;-)


ani słowa nie zrozumiałem....

Pozwól, że przetłumaczę:

:wink:Wciąż na motoru do dostęp będzie. Harleya ma co, customa jakiegoś poszukać lepiej już to.

Boryszuk
13-05-2013, 13:51
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/grammarfordummiesyoda-2.png
źródło (http://ishouldhavemetyouinthe80s.files.wordpress.com/2012/05/grammar-for-dummies-yoda.png)

!AGresT
13-05-2013, 14:12
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/5018fd61a7b79-2.jpeg
źródło (http://images2.memedroid.com/images/UPLOADED4/5018fd61a7b79.jpeg)

Tak mi się skojarzyło, ale tu chyba humor zaczynamy uprawiać...

aboutalithium
13-05-2013, 14:34
Mozna, jak najbardziej ;)

moro
13-05-2013, 14:35
Mam wersję militarną MT350 - jak by co to mogę udostępnić, ale pewnie nie o to Ci chodzi.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

wonito
13-05-2013, 14:48
Pozwól, że przetłumaczę:

:wink:Wciąż na motoru do dostęp będzie. Harleya ma co, customa jakiegoś poszukać lepiej już to.

...ilość ktoś spożywa...dużą zbyt...liści...zielonych...:mrgreen:

aboutalithium
13-05-2013, 14:49
Mam wersję militarną MT350 - jak by co to mogę udostępnić, ale pewnie nie o to Ci chodzi.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Hehe, fajny fajny, czemu nie :)
Tylko ze ja jestem z okolic Krakowa i trudno bedzie z sesja w innych okolicach :)

wonito
13-05-2013, 14:55
jak Ci się podoba VZR 1800 to mogę jakiegoś ziomka z Krk poszukać może daliby sie namówić...choć nie wiem o jaka sesję chodzi ja bywam również ale VZR to inna bajka troche niż klasyczny Hary ;)
z Harlejofcami sie nie koleguję :-/ :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/suzukishiftintospringcampaignoffersupto1-1.png
źródło (http://s1.aecdn.com/images/news/gallery/medium/suzuki-shift-into-spring-campaign-offers-up-to-1000-off-medium_2.png)

Boryszuk
13-05-2013, 15:08
z Harlejofcami sie nie koleguję :-/ :)

Z nimi chyba nikt się nie koleguje ;-)

aboutalithium
13-05-2013, 15:18
jak Ci się podoba VZR 1800 to mogę jakiegoś ziomka z Krk poszukać może daliby sie namówić...choć nie wiem o jaka sesję chodzi ja bywam również ale VZR to inna bajka troche niż klasyczny Hary ;)
z Harlejofcami sie nie koleguję :-/ :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/suzukishiftintospringcampaignoffersupto1-1.png
źródło (http://s1.aecdn.com/images/news/gallery/medium/suzuki-shift-into-spring-campaign-offers-up-to-1000-off-medium_2.png)

Hej ho,

No troche inna bajka ale dzieki za pomoc :)
Chodzi mi jednak o Harley'a takiego z prawdziwego zdarzenia, bo zawsze chcialam taka sesje zrobic.
A jaka sesja? No taka egoistyczna bo fotograf i model to bedzie jedna osoba czyli ja hehe :p
I oczywiscie, jesli wlasciciel bedzie chcial pare zdjec, nie ma sprawy :)

locos
13-05-2013, 17:42
Aboutalithium najlepszym rozwiązaniem będzie wypad do Milwaukee* :) (z okolic Krakowa wcale tak daleko nie masz, lufa do Frankfurtu, tam przesiadka do większego latawca, który zabierze Cie do Chicago, a stamtąd to już rzut beretem ;)) Harleyow ci tam w bród, nawet wspomnianych custom buildow od groma.


*miasto w ktorym znajduje sie fabryka i muzeum firmy Harley Davidson.

Na zachęte :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img716.imageshack.us/img716/3756/2875020111022.jpg)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img577.imageshack.us/img577/3480/2878020111022.jpg)

freefly
13-05-2013, 18:06
Amerykański WSK.:wink:

!AGresT
13-05-2013, 20:19
Trochę bardziej Junak.


Z nimi chyba nikt się nie koleguje ;-)

To chyba oni się z nikim nie kolegują ;)

freefly
13-05-2013, 20:24
Trochę bardziej Junak.


Junak to nie był Wiejski Sprzęt Kaskaderski.:p:lol:

aboutalithium
13-05-2013, 21:12
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img577.imageshack.us/img577/3480/2878020111022.jpg)

Miodzio :p

!AGresT
14-05-2013, 06:36
Miodzio

De gustibus non est disputandum...

wonito
14-05-2013, 09:40
De gustibus non est disputandum...

dokładnie :smile:

aboutalithium
14-05-2013, 13:04
De gustibus non est disputandum...


Ale ja sie z nikim nie kloce :razz: Miodzio jest dla mnie ;)
Kazdy motorek ma 'to cos " w sobie ;)

Hehe

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943409_469672696442083_1409127278_n.jpg)

!AGresT
14-05-2013, 13:08
Kazdy motorek ma 'to cos " w sobie ;)

Każdy?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/motorcycle2-2.jpg
źródło (http://i167.photobucket.com/albums/u133/bikermamacita/motorcycle-2.jpg)

Zależy jak zdefiniujemy "to coś" ;)

aboutalithium
15-05-2013, 13:22
Nawet taki :) Bylby ok na jakas zwarjowana sesje ;)

kazwita
15-05-2013, 18:19
Każdy?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/motorcycle2-2.jpg
źródło (http://i167.photobucket.com/albums/u133/bikermamacita/motorcycle-2.jpg)

Zależy jak zdefiniujemy "to coś" ;)

W tym przypadku mogą być również korniki. :D

pinio
15-05-2013, 18:45
We Wrocławiu szykuje się spory zlot w najbliższym czasie.

aboutalithium
15-05-2013, 20:34
We Wrocławiu szykuje się spory zlot w najbliższym czasie.

Wiem, wiem, widzialam ;)
No ale to Wrocek...za daleko ;)

Andi74
15-05-2013, 21:26
szkoda ze tak daleko bo mieszkam w DE ale bym sam siebie polecil na sesje zdjeciowa

oczywiscie nie mnie tylko moj motorek

aboutalithium
15-05-2013, 23:53
szkoda ze tak daleko bo mieszkam w DE ale bym sam siebie polecil na sesje zdjeciowa

oczywiscie nie mnie tylko moj motorek

No troche daleko ;) Ale dzieki :)
Harley? ;)

Andi74
16-05-2013, 13:34
No troche daleko ;) Ale dzieki :)
Harley? ;)

tylko

i nawet w wydaniu czysto Customowym (tzn lekko zmieniony )

jak dokoncze przerobke to zaraz dam foty z nowego nabytku D300

!AGresT
16-05-2013, 13:38
jak dokoncze przerobke to zaraz dam foty z nowego nabytku D300

Mamy do tego nawet specjalny wątek:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137759

aboutalithium
16-05-2013, 16:27
8-) O! To sobie poogladam

!AGresT
16-05-2013, 16:35
Więcej tam gadania, niż oglądania, ale może znajdziesz kogos z odpowiednim moto.

stock
17-05-2013, 10:39
zapraszamy do Wrocławia - największy w Europie zlot Harleyowców - 16-20 czerwca 2013. ma być 15 tys motocykli. W radio mówią ze jetst około 20tys. Miasto dudni od ryku silników. Miałabyś w czym wybierać :)

pinio
17-05-2013, 10:42
zapraszamy do Wrocławia - największy w Europie zlot Harleyowców - 16-20 czerwca 2013. ma być 15 tys motocykli. W radio mówią ze jetst około 20tys. Miasto dudni od ryku silników. Miałabyś w czym wybierać :)
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o możliwym starciu dwóch gangów o zasięgu globalnym :)

stock
17-05-2013, 11:01
cóz moga zrobic - będa w siebie rzucac skórzanymi frędzlami co najwyżej :) :)

!AGresT
17-05-2013, 11:19
zapraszamy do Wrocławia - największy w Europie zlot Harleyowców - 16-20 czerwca 2013. ma być 15 tys motocykli. W radio mówią ze jetst około 20tys. Miasto dudni od ryku silników. Miałabyś w czym wybierać :)

A to nie 16-20 maja ma być?, znaczy, że trwa już.

stock
17-05-2013, 11:21
A to nie 16-20 maja ma być?, znaczy, że trwa już.

racja - oczywiście ze tak. Zlot juz trwa. Myślałem o maju a wpisałem czerwiec :)

aboutalithium
17-05-2013, 11:44
No wiem wiem ze to sie dzieje we Wrocku :( moze by tak przyjechali do Krakowa w ramach malej przejazdzki ? :P ;)