Zobacz pełną wersję : Zdjecia z Harley'em
aboutalithium
12-05-2013, 00:05
Hej ho,
No wiem wiem, moze i satreotypo ale...ja zawsze chcialam zrobic zdjecia z z Harley'em...
Chialabym sie zapytac, czy ktos z was/waszych znajomych/znajomych znajomych...w okolicach Krakowa/Limanowej mialby taki oto "motorek"? ;)
Data? W okolicach od 22 do konca maja ;)
Dzieki :)
miron19j
12-05-2013, 09:44
A może pogadaj z chłopakami w salonie, w Krakowie na pewno taki jest.
Myślę, że dziewczynie nie odmówią. :-)
aboutalithium
12-05-2013, 15:11
A może pogadaj z chłopakami w salonie, w Krakowie na pewno taki jest.
Myślę, że dziewczynie nie odmówią. :-)
Tez o tym pomyslalam, zapytam, zobacze ;) Dzieki ;)
sorevell
12-05-2013, 17:49
Z tego co wiem, w warszawskim Liberatorze jest tak, że można sobie motor wypożyczyć. Zakładam, że w krakowskim salonie Harrego jest podobnie.
lepiej poszukać jakichś customów a nie salonówek... nic w nich ciekawego...;)
miron19j
13-05-2013, 11:58
lepiej poszukać jakichś customów a nie salonówek... nic w nich ciekawego...;)
to już lepiej poszukać jakiegoś customa, co ma Harleya. Będzie dostęp do motoru na wciąż. ;-)
to już lepiej poszukać jakiegoś customa, co ma Harleya. Będzie dostęp do motoru na wciąż. ;-)
ani słowa nie zrozumiałem....
ani słowa nie zrozumiałem....
a myślałem, że ze mną coś nie ten teges bo mam to samo
aboutalithium
13-05-2013, 13:09
Prosze o namiary :D
to już lepiej poszukać jakiegoś customa, co ma Harleya. Będzie dostęp do motoru na wciąż. ;-)
ani słowa nie zrozumiałem....
Pozwól, że przetłumaczę:
:wink:Wciąż na motoru do dostęp będzie. Harleya ma co, customa jakiegoś poszukać lepiej już to.
Boryszuk
13-05-2013, 13:51
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/grammarfordummiesyoda-2.png
źródło (http://ishouldhavemetyouinthe80s.files.wordpress.com/2012/05/grammar-for-dummies-yoda.png)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/5018fd61a7b79-2.jpeg
źródło (http://images2.memedroid.com/images/UPLOADED4/5018fd61a7b79.jpeg)
Tak mi się skojarzyło, ale tu chyba humor zaczynamy uprawiać...
aboutalithium
13-05-2013, 14:34
Mozna, jak najbardziej ;)
Mam wersję militarną MT350 - jak by co to mogę udostępnić, ale pewnie nie o to Ci chodzi.
Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
Pozwól, że przetłumaczę:
:wink:Wciąż na motoru do dostęp będzie. Harleya ma co, customa jakiegoś poszukać lepiej już to.
...ilość ktoś spożywa...dużą zbyt...liści...zielonych...:mrgreen:
aboutalithium
13-05-2013, 14:49
Mam wersję militarną MT350 - jak by co to mogę udostępnić, ale pewnie nie o to Ci chodzi.
Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
Hehe, fajny fajny, czemu nie :)
Tylko ze ja jestem z okolic Krakowa i trudno bedzie z sesja w innych okolicach :)
jak Ci się podoba VZR 1800 to mogę jakiegoś ziomka z Krk poszukać może daliby sie namówić...choć nie wiem o jaka sesję chodzi ja bywam również ale VZR to inna bajka troche niż klasyczny Hary ;)
z Harlejofcami sie nie koleguję :-/ :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/suzukishiftintospringcampaignoffersupto1-1.png
źródło (http://s1.aecdn.com/images/news/gallery/medium/suzuki-shift-into-spring-campaign-offers-up-to-1000-off-medium_2.png)
Boryszuk
13-05-2013, 15:08
z Harlejofcami sie nie koleguję :-/ :)
Z nimi chyba nikt się nie koleguje ;-)
aboutalithium
13-05-2013, 15:18
jak Ci się podoba VZR 1800 to mogę jakiegoś ziomka z Krk poszukać może daliby sie namówić...choć nie wiem o jaka sesję chodzi ja bywam również ale VZR to inna bajka troche niż klasyczny Hary ;)
z Harlejofcami sie nie koleguję :-/ :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/suzukishiftintospringcampaignoffersupto1-1.png
źródło (http://s1.aecdn.com/images/news/gallery/medium/suzuki-shift-into-spring-campaign-offers-up-to-1000-off-medium_2.png)
Hej ho,
No troche inna bajka ale dzieki za pomoc :)
Chodzi mi jednak o Harley'a takiego z prawdziwego zdarzenia, bo zawsze chcialam taka sesje zrobic.
A jaka sesja? No taka egoistyczna bo fotograf i model to bedzie jedna osoba czyli ja hehe :p
I oczywiscie, jesli wlasciciel bedzie chcial pare zdjec, nie ma sprawy :)
Aboutalithium najlepszym rozwiązaniem będzie wypad do Milwaukee* :) (z okolic Krakowa wcale tak daleko nie masz, lufa do Frankfurtu, tam przesiadka do większego latawca, który zabierze Cie do Chicago, a stamtąd to już rzut beretem ;)) Harleyow ci tam w bród, nawet wspomnianych custom buildow od groma.
*miasto w ktorym znajduje sie fabryka i muzeum firmy Harley Davidson.
Na zachęte :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img716.imageshack.us/img716/3756/2875020111022.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img577.imageshack.us/img577/3480/2878020111022.jpg)
Trochę bardziej Junak.
Z nimi chyba nikt się nie koleguje ;-)
To chyba oni się z nikim nie kolegują ;)
Trochę bardziej Junak.
Junak to nie był Wiejski Sprzęt Kaskaderski.:p:lol:
aboutalithium
13-05-2013, 21:12
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img577.imageshack.us/img577/3480/2878020111022.jpg)
Miodzio :p
Miodzio
De gustibus non est disputandum...
De gustibus non est disputandum...
dokładnie :smile:
aboutalithium
14-05-2013, 13:04
De gustibus non est disputandum...
Ale ja sie z nikim nie kloce :razz: Miodzio jest dla mnie ;)
Kazdy motorek ma 'to cos " w sobie ;)
Hehe
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943409_469672696442083_1409127278_n.jpg)
Kazdy motorek ma 'to cos " w sobie ;)
Każdy?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/motorcycle2-2.jpg
źródło (http://i167.photobucket.com/albums/u133/bikermamacita/motorcycle-2.jpg)
Zależy jak zdefiniujemy "to coś" ;)
aboutalithium
15-05-2013, 13:22
Nawet taki :) Bylby ok na jakas zwarjowana sesje ;)
Każdy?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/motorcycle2-2.jpg
źródło (http://i167.photobucket.com/albums/u133/bikermamacita/motorcycle-2.jpg)
Zależy jak zdefiniujemy "to coś" ;)
W tym przypadku mogą być również korniki. :D
We Wrocławiu szykuje się spory zlot w najbliższym czasie.
aboutalithium
15-05-2013, 20:34
We Wrocławiu szykuje się spory zlot w najbliższym czasie.
Wiem, wiem, widzialam ;)
No ale to Wrocek...za daleko ;)
szkoda ze tak daleko bo mieszkam w DE ale bym sam siebie polecil na sesje zdjeciowa
oczywiscie nie mnie tylko moj motorek
aboutalithium
15-05-2013, 23:53
szkoda ze tak daleko bo mieszkam w DE ale bym sam siebie polecil na sesje zdjeciowa
oczywiscie nie mnie tylko moj motorek
No troche daleko ;) Ale dzieki :)
Harley? ;)
No troche daleko ;) Ale dzieki :)
Harley? ;)
tylko
i nawet w wydaniu czysto Customowym (tzn lekko zmieniony )
jak dokoncze przerobke to zaraz dam foty z nowego nabytku D300
jak dokoncze przerobke to zaraz dam foty z nowego nabytku D300
Mamy do tego nawet specjalny wątek:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137759
aboutalithium
16-05-2013, 16:27
8-) O! To sobie poogladam
Więcej tam gadania, niż oglądania, ale może znajdziesz kogos z odpowiednim moto.
zapraszamy do Wrocławia - największy w Europie zlot Harleyowców - 16-20 czerwca 2013. ma być 15 tys motocykli. W radio mówią ze jetst około 20tys. Miasto dudni od ryku silników. Miałabyś w czym wybierać :)
zapraszamy do Wrocławia - największy w Europie zlot Harleyowców - 16-20 czerwca 2013. ma być 15 tys motocykli. W radio mówią ze jetst około 20tys. Miasto dudni od ryku silników. Miałabyś w czym wybierać :)
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o możliwym starciu dwóch gangów o zasięgu globalnym :)
cóz moga zrobic - będa w siebie rzucac skórzanymi frędzlami co najwyżej :) :)
zapraszamy do Wrocławia - największy w Europie zlot Harleyowców - 16-20 czerwca 2013. ma być 15 tys motocykli. W radio mówią ze jetst około 20tys. Miasto dudni od ryku silników. Miałabyś w czym wybierać :)
A to nie 16-20 maja ma być?, znaczy, że trwa już.
A to nie 16-20 maja ma być?, znaczy, że trwa już.
racja - oczywiście ze tak. Zlot juz trwa. Myślałem o maju a wpisałem czerwiec :)
aboutalithium
17-05-2013, 11:44
No wiem wiem ze to sie dzieje we Wrocku :( moze by tak przyjechali do Krakowa w ramach malej przejazdzki ? :P ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.