PDA

Zobacz pełną wersję : Dzien dobry :)



pebees
11-07-2005, 13:25
Tak w ogóle to witam :) Nowy jestem i się tym chwalę :) A aparat będę miał w ciągu tygodnia dopiero, więc na razie sobie więcej poczytam niż popiszę ;-)

lamP.Art
11-07-2005, 13:30
Witamy!!!

TO może pochwal sie przynajmniej co będziesz miał :) Tym bardziej że tradycjonalista z ciebie ;)

pebees
11-07-2005, 13:33
Witamy!!!

TO może pochwal sie przynajmniej co będziesz miał :) Tym bardziej że tradycjonalista z ciebie ;)

To, co Ty (chyba, o ile nie pomyliłem osób) uważasz za szajs (tak czytałem w innym poście): F75, 28-100, 70-300 (aparat czarny, ten drugi obiektyw srebrny.. chyba to nie wpłynie na jakość zdjęć ? :P), UV i torebkę na to wszystko ;-)

Imago
11-07-2005, 14:06
O witam kolegę :D Też mam ten "szajs" i jak narazie nie jest źle (nie mam tylko 70-300) więc się nie przejmuj gadaniem ;) Baw się dobrze :D

pebees
11-07-2005, 14:18
A ja się nie przejmuję, gdybym się przejmował, to bym go nie kupował ;-)

Myślę jeszcze o jakimś battery-packu do tego, ale cena troszkę wysoka. I jeszcze będę musiał chyba osłonę p-słoneczną sobie sprawić na 'krótszego' :D

Spinner
11-07-2005, 18:11
Witaj:-)

Milo widac nowy narybek co to z sieci marketingu Canona sie wydostal... :mrgreen:

Pzdr
Spinner

gALL
11-07-2005, 19:02
Od tego slowa "szajs F75" to ja jestem ;-)

Witaj i niech Ci sluzy.

Ide zapolowac na "duze zwierze" (czyt. F100). ;-)

Spinner
11-07-2005, 19:59
Wredny typ zapragnal F100 :?: :shock:

Pzdr :mrgreen:
Spinner

pebees
11-07-2005, 22:34
Witaj:-)

Milo widac nowy narybek co to z sieci marketingu Canona sie wydostal... :mrgreen:

Pzdr
Spinner
E, jakiego marketingu.. Canon po prostu jakoś mi nie pasował.. nawet nie brałem go pod uwagę przy wyborze :)

lamP.Art
12-07-2005, 09:13
To, co Ty (chyba, o ile nie pomyliłem osób) uważasz za szajs (tak czytałem w innym poście): F75, 28-100, 70-300 (aparat czarny, ten drugi obiektyw srebrny.. chyba to nie wpłynie na jakość zdjęć ? :P), UV i torebkę na to wszystko ;-)

Muszę poszukać bo nie pamiętam czy nazwałem to szajsem :) A opinie były nie tylko moje ale poparte opiniami użytkowników którzy pouzywali, pokleli, sprzedali i kupili F90x :) Jak Ci się spodoba i spełni warunki to spoko. Ważne żebyś miał co pokazać - wtedy nikt nie zwróci uwagi na to, czym robisz :) Powodzenia!!!

pebees
12-07-2005, 09:38
No zobaczymy... kiedy wyjdę poza program zielony :D Może dziś, może jutro będzie aparacik, i tak zamierzam wypstrykać ze dwie klisze w różnych warunkach (jasno, ciemno, z UV, bez UV) by zobaczyć, jakie kiedy zdjęcia wychodzą i czy w końcu tego UV używać czy nie :D Okaże się w praniu, myślę, że za jakieś pół roku będę mógł już pokazać jakieś swoje zdjęcie, wcześniej może pokażę jakiegoś gniota czy dwa :D Jeszcze by się skaner przydał ;-)

Imago
12-07-2005, 09:43
No zobaczymy... kiedy wyjdę poza program zielony
pebees, udam, że tego stwierdzenia tam nie ma ;) Pierwsze co ja zrobiłam to przeczytałam instrukcję - jak ustawiać czas i przysłonę - i już wiedziałam wszystko co i jak. Nie warto zaczynać od programu zielonego. Wszystko w tym aparacie jest banalnie proste :) Ja kilka razy użyłam programu tematycznego i za każdym razem czułam się jakoś głupio... wstyd mi normalnie było za samą siebie :mrgreen: O wiele więcej się nauczysz jak będziesz wszystko sam ustawiał... jedynie zamiast MF miej ustawiony AF ;) (Mnie MF nadal sprawia kłopoty :roll: ) I dobrej zabawy :D

pebees
12-07-2005, 10:16
No toż przecież żartuję sobie conieco :) Jakąśtam mierną wiedzę mam o jakichśtam przysłonach, światłach i migawkach, więc chyba nie będzie tak źle :) Oka-że-się :D