PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Wschód wśród krzaczków herbaty :)



Mosquito
10-05-2013, 18:54
Plaża, gorące morze i palmy Was nie zachwyciły. Może więc skusi Was herbata.. :)
Słońce wstaje nad plantacją herbaty.


1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img20/7691/dsc1515editeditedit.jpg)

Uwierzcie mi, że to miejsce jest rajem dla miłośnika krajobrazu. Każde wzgórze rozpościera przed Tobą nowe piękne krajobrazy. A gdy docierasz na kraniec herbacianych pól.. otwiera się przed Tobą dzicz.. dzicz gdzie odnaleźć można dziko żyjące słonie i tygrysy.

Szczęśliwice, żadnego z tych zwierzaków nie spotkałem w czasie porannych plenerów. Napotkałem za to bardzo wiele dziko żyjących pijawek (okazuje się, że poza krwią lubią też herbatę).

Mich77
10-05-2013, 19:33
Miejsce dobre, ale poległeś - z kompozycją zwłaszcza.

Nikonozaur
10-05-2013, 20:34
Miejsce dobre, ale poległeś - z kompozycją zwłaszcza.
Zgadza się, strona techniczna też nie pomaga w odbiorze.

jarekf34
10-05-2013, 20:49
Dawaj kolejne z tego raju, ciekawość mnie zżera :)

Mosquito
10-05-2013, 22:40
Coś nie mogę trafić w wasze gusta. Powoli, powoli, zaczynam się martwić! :)

Kulten
10-05-2013, 23:46
Po prostu zdjęcie jest dalekie od doskonałości w zakresie techniki. Tobie jeśli to nie przeszkadza to ok. Mi przynajmniej nic do tego. Z drugiej jednak strony sam nie za bardzo potrafię powiedzieć czego oczekujesz. Co np mi, jako widzowi zasugerowałbyś wskazując na powyższe zdjęcie by się podobało?

basket
11-05-2013, 00:01
Bliki strasznie przeszkadzają. Oko tam bardzo leci.

Mosquito
11-05-2013, 00:07
Po prostu zdjęcie jest dalekie od doskonałości w zakresie techniki. Tobie jeśli to nie przeszkadza to ok. Mi przynajmniej nic do tego. Z drugiej jednak strony sam nie za bardzo potrafię powiedzieć czego oczekujesz. Co np mi, jako widzowi zasugerowałbyś wskazując na powyższe zdjęcie by się podobało?

Troszkę, żartuję jednak nie zrozum mnie źle. Nie oczekuję pochwał, mam je w nosie. Nie należę też do osób walczącymi z krytykami.

Wręcz przeciwnie, od lat cenię sobie to miejsce. Ponieważ można tu usłyszeć wartościową krytykę. Najgorszą z dróg jest zapatrzenie w siebie.

Mosquito
11-05-2013, 00:09
A jeśli chodzi o stronę techniczną do czego się odnosicie? Do blików? Do łączenia ekspozycji?

Kulten
11-05-2013, 00:13
Nie chciałem urazić. Braki w technikaliach to bliki, nie wyciągnięte cienie, górne korony drzew cierpią bardzo na krawędziach. Robienie zdjęć pod mocne światło jest trudną sztuką więc by wykonać je poprawnie trzeba się nieco namęczyć i zgłębić wiedzę jak to zrobić.