Zobacz pełną wersję : Kompakt do pi razy drzwi 1000 PLN
Jaki kompakt robi ładne zdjęcia i nie kosztuje majątku? Fajnie by było, żeby miał jakiś zoom, wbudowany filtr 81a (albo taki efekt, tj. żeby zdjęcia były w ciepłej tonacji) i żeby robił ostre zdjęcia? Fuji x10 wygląda fajnie, ale o 50% przekracza budżet. Ma ktoś jakieś propozycje? Może być Nikon, Canon, Fuji, Olympus, Sony, Samsung, Rollei, co tam komu do głowy przyjdzie.
Z góry dzięki za sugestie, w temacie jestem kompletnie zielony, a żona się dopomina cyfrówki odkąd sprzedałem w diabły x100.
Od wejścia na rynek następcy P7100 można kupić w dobrej cenie.
Robinson73
13-05-2013, 08:57
Popieram przedmówcę i też polecam P7100 , można go kupić już za jakieś 1100 zł nowy, lub nowy coolpix P330 , co prawda droższy ale malutki to by się żonie spodobał ;) a matryca i obiektyw fajna.
Zrobilem 2 w 1. Zona potrzebowala poza cyfrowka jeszcze nowego telefonu, kupilem ajfona, bedzie miala i aparat i komorke nowa, bo stara się jej rozsypala.
aniolek2265
31-05-2013, 12:52
Witam
Trochę inną mam sprawę, ale jeśli można to się podczepię (nie mogę założyć nowego tematu ;/ ). Zastanawiam się nad kupnem kompaktu- dla męża do zdjęć na aukcję i do "zabawy" , czasem ja też go użyję, jak będziemy np na wycieczce rowerowej zamiast dzwigać lustrzankę ;p Zastanawiam się nad dwoma modelami SAMSUNG WB610 i CANON A3150 IS. Który wg Was lepszy? Samsung ma tryby P,A,S,M a canon w tym modelu chyba nie ma ;( Jak Wy myślicie?
7h3C47h3r1n374
18-09-2013, 12:22
Ja polecam Nikona D700
josephebeloki
21-09-2013, 22:04
Samsung Ex-1.
Szkło od f1.8, Stabilizacja optyczna + Stabilizacja elektroniczna...
Matryca 1/1.7" ...
No to by było na tyle :)
Paradian
31-10-2013, 22:33
Ja polecam Fujifilm Finepix S4000, jest super i w tym przedziale cenowym.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.