D_Z_I_A_D_E_K
08-05-2013, 21:39
Witam.
Podobno prawdziwego fotografa poznaje się po jego statywie, a ja go nie posiadam i chciałbym być dobry :)
Kwota do wydania to ok 800zł.
Statyw musi wytrzymać pod obciążeniem d700+grip+n70-200 2.8 (czyli dość sporo)
wysokość ok. 165cm
wraz z głowicą kulową
... i to chyba tyle.
pomóżcie.
Podobno prawdziwego fotografa poznaje się po jego statywie, a ja go nie posiadam i chciałbym być dobry :)
Kwota do wydania to ok 800zł.
Statyw musi wytrzymać pod obciążeniem d700+grip+n70-200 2.8 (czyli dość sporo)
wysokość ok. 165cm
wraz z głowicą kulową
... i to chyba tyle.
pomóżcie.