PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy wyborze statywu



D_Z_I_A_D_E_K
08-05-2013, 21:39
Witam.

Podobno prawdziwego fotografa poznaje się po jego statywie, a ja go nie posiadam i chciałbym być dobry :)
Kwota do wydania to ok 800zł.
Statyw musi wytrzymać pod obciążeniem d700+grip+n70-200 2.8 (czyli dość sporo)
wysokość ok. 165cm
wraz z głowicą kulową
... i to chyba tyle.
pomóżcie.

foto4deg
08-05-2013, 22:47
Nie ten dział :) http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=71

D_Z_I_A_D_E_K
08-05-2013, 23:03
ooo, w takim razie proszę o przeniesienie

chory
26-05-2013, 00:54
Manfrotto 055 pro. Czyli standardowo, bez czasochlonnych kombinacji i poszukiwan. 800zl z glowicą?

witold68
26-05-2013, 01:39
Manfrotto 055 xproB plus Triopo B-3...triopo w dobrej cenie na fotozakupy pl...