PDA

Zobacz pełną wersję : d3s forumowa giełda



timi
07-05-2013, 20:09
Witam, jakiś czas temu na giełdzie była oferta sprzedaży D3s z licznikiem 50 tys, stan bardzo dobry. Czy ktoś kojarzy tą aukcje i może podesłać info o sprzedającym ? szukam bo chce kupić d3s( d3). Dziękuje

Slon
07-05-2013, 20:18
jesli dobrze pamietam:
http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=7613

Boryszuk
07-05-2013, 20:20
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=228354

timi
07-05-2013, 20:22
No właśnie problem jest taki ze tej aukcji już nie ma z tym którego ja szukam.