PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Most kolejowy



Sebastianito
06-05-2013, 18:18
Kadr jak i most jest bardzo ciężki, ale możne komuś przypadnie do gustu...




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img405.imageshack.us/img405/1649/orion2v.jpg)


Pozdrawiam.
Jakoś weny nie mam...

Greg77
06-05-2013, 18:25
Zdjecie bardzo dobre, ale mam nadzieje, ze poczlapales blizej wody i masz inne ujecie:D

deemes
06-05-2013, 19:25
szkoda że most jako dodatek a nie jako główny model, swoją drogą bardzo ciekawy most, w polsce chyba nie mają takiej wyobraźni:) a co do zdjecia jaj nie urywa ale przyciaga na dłużej:)

Adam Majchrzak
06-05-2013, 19:47
... w polsce chyba nie mają takiej wyobraźni:)


No skoro Polacy piszą w "polsce" z małej to nie mają wyobraźni...

"Polsce" piszemy z wielkiej litery. ;)

=]

Bartekkw
06-05-2013, 20:06
Mało tego mostu w moście ;)
Myślę że poziom z górnej partii zdjęcia mógłby dobrze zagrać. Coś czuję że ten most nie jest taki krzywy w naturze ;)

Adam Majchrzak
06-05-2013, 20:27
Seba, most z pewnością ciężki jest :razz:

Ta fota wygląda jak dwa różne kadry połączone w jeden.
Dół fajna faktura i kolor, rozjaśniałeś to jakoś? Zastanawiam się tylko czy nie za wiele tej podłogi? ;)
Góra (most) zupełnie odbiega jakością w porównaniu z dołem, no i most się rozjeżdża.
Zdaję sobie sprawę, że to efekt szerokiego kąta, ale doskonale wiesz jak temu zaradzić...
Co Ty o tym myślisz?

Pozdrawiam! =]

Kulten
06-05-2013, 20:32
Z mojego punktu widzenia most jest tutaj zupełnie zbędny. Dół zdjęcia jest świetnie zrobiony/przedstawiony.

Al Koholik
06-05-2013, 20:35
Seba to fota to już skrajność. Lubię Twoje zdjęcia, bo są zazwyczaj ponadprzeciętnie dobre ale... Zdecydowana większość zdjęć jakie robisz to pionowa landryna z ciekawym widokiem i mocnym przedplanem. Wychodzi to lepiej lub gorzej ale w tym przypadku ten pierwszy plan rozwalił zdjęcie :)

Sebastianito
06-05-2013, 20:59
Zdaję sobie sprawę, że to efekt szerokiego kąta, ale doskonale wiesz jak temu zaradzić...


Ten most sie rozjezdza w kazda strone... i to jest problem dla mnie. jest u podstawy szeroki a u góry waski no i do tego trapezowaty... wyglada majestatycznie... ale jak go dobrze sfotografowac?

Napewno wroce w tamto miejsce w stanie mniej wskazujacym.



(...) Wychodzi to lepiej lub gorzej ale w tym przypadku ten pierwszy plan rozwalił zdjęcie :)

To dobrze czy zle?

Adam Majchrzak
06-05-2013, 21:07
Seba wiem jedno, na Queensferry Real Ale zawsze dobrze smakuje, zwłaszcza te Wasze szkockie :lol:
Ale kamienne słupy stoją prosto :razz:

;)

deemes
06-05-2013, 21:13
No skoro Polacy piszą w "polsce" z małej to nie mają wyobraźni...

"Polsce" piszemy z wielkiej litery. ;)

=]

przecież wiem, że też chce się uskuteczniać takie dygresje:))

Al Koholik
06-05-2013, 22:52
To dobrze czy zle?
Wg mnie źle. ale jak widać innym się podoba.

Mosquito
07-05-2013, 22:05
Sebastian bardzo trafnie to ująłeś, to jest ciężki kadr. Takie we mnie budzi odczucie. Mnie osobiście to nie odpowiada. Choć to bardzo osobiste spojrzenie. Mam w sobie poczucie dysonansu, nie potrafię odnaleźć tu harmonii która pozwoliłaby mi łatwo przyjąć to zdjęcie.

Z drugiej strony zapytać trzeba czy zawsze musi być łatwo? ehh.. ocena fotografii to trudna sztuka.