Zobacz pełną wersję : naklejka - z wycięciami i napisami
tłukę się po googlarce - troszkę trafień mam ale dość "niepewnych"
Chodzi mi o to że jak zwymiaruję przednią ściankę wzmacniacza z umiejsowieniem gałek,włącznika itp. + napisy....
czy jest firma która nie biorac astronomicznej kasy - zrobi mi taką "nalepkę" ?
Chodzi o to żeby na front wzmacniacza był czarny z białymi napisami
Borat1979
04-05-2013, 13:22
W firmach zajmujących się grawerowaniem laserowym można to zrobić z czarnej foli samoprzylepnej wraz z wycięciem otworów na kontrolki i potencjometry.
Dostępnych jest kilkanaście kolorów i wygląda to tak
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://laserowadolina.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_5bce13541923c705aa01f4cbb29f2ff6.jp g)
Jest jeszcze flexibrass sztywniejszy o grubości ok 0,5 i laminat grubości ok 1 mm do wyboru do koloru :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.suregrave.com/Resources/control_panels.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.suregrave.com/Resources/control_panel2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.suregrave.com/Resources/flexibrass.jpg)
Lena&TheShadow
04-05-2013, 17:38
Każda firma, która robi nadruki na koszulkach techniką sitodruku naświetli Ci sito i zrobi napisy jakie chcesz. Oczywiście pojedyńczy kolor na jedno sito. Malujesz wtedy proszkiem front wzmacniacza na kolor podstawowy i robisz jasne napisy na sicie.
dzięki za informacje - wiem mniej więcej o czym rozmawiać :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.