PDA

Zobacz pełną wersję : naklejka - z wycięciami i napisami



fafniak
04-05-2013, 12:47
tłukę się po googlarce - troszkę trafień mam ale dość "niepewnych"
Chodzi mi o to że jak zwymiaruję przednią ściankę wzmacniacza z umiejsowieniem gałek,włącznika itp. + napisy....
czy jest firma która nie biorac astronomicznej kasy - zrobi mi taką "nalepkę" ?
Chodzi o to żeby na front wzmacniacza był czarny z białymi napisami

Borat1979
04-05-2013, 13:22
W firmach zajmujących się grawerowaniem laserowym można to zrobić z czarnej foli samoprzylepnej wraz z wycięciem otworów na kontrolki i potencjometry.

Dostępnych jest kilkanaście kolorów i wygląda to tak


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://laserowadolina.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_5bce13541923c705aa01f4cbb29f2ff6.jp g)



Jest jeszcze flexibrass sztywniejszy o grubości ok 0,5 i laminat grubości ok 1 mm do wyboru do koloru :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.suregrave.com/Resources/control_panels.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.suregrave.com/Resources/control_panel2.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.suregrave.com/Resources/flexibrass.jpg)

Lena&TheShadow
04-05-2013, 17:38
Każda firma, która robi nadruki na koszulkach techniką sitodruku naświetli Ci sito i zrobi napisy jakie chcesz. Oczywiście pojedyńczy kolor na jedno sito. Malujesz wtedy proszkiem front wzmacniacza na kolor podstawowy i robisz jasne napisy na sicie.

fafniak
06-05-2013, 23:37
dzięki za informacje - wiem mniej więcej o czym rozmawiać :)