PDA

Zobacz pełną wersję : czy ktoś pomoże mojej kuzyneczce ?



bogdi64
02-05-2013, 19:54
też ma NIKONA :)

http://www.shopbevel.com/vote/contemporary-africana/1213-neo-gothic-earrings/
voto - po prawej stronie :)

Desperados
02-05-2013, 20:26
Jak ma Nikona to obowiązkowo :D

Łał i 10 dolców dostałem !

bogdi64
02-05-2013, 20:40
dzięki i czekam na więcej ;)

devilcape
02-05-2013, 20:53
Poszło:)
Trzeba swoich promować;)

bogdi64
02-05-2013, 21:00
Poszło:)
Trzeba swoich promować;)

to rodowita wrocławianka, a że tam ją los zesłał, oj to bardzo długa opowieść .....

bogdi64
03-05-2013, 11:37
i nikt więcej ???

amirez
03-05-2013, 12:12
Poszło.
Cały problem w tym, że większość serwisów proponuje logowanie przez fejsa. Nie każdy ma, a jak ma to potem serwis "sieje" danymi gdzie popadnie.

bogdi64
03-05-2013, 13:12
dzięki, prawdopodobnie dzięki i tak takiej reklamie moja kuzynka troszeczkę "podreperuje" się finansowo, a biżuterię robi ładną