Zobacz pełną wersję : czy ktoś pomoże mojej kuzyneczce ?
też ma NIKONA :)
http://www.shopbevel.com/vote/contemporary-africana/1213-neo-gothic-earrings/
voto - po prawej stronie :)
Desperados
02-05-2013, 20:26
Jak ma Nikona to obowiązkowo :D
Łał i 10 dolców dostałem !
dzięki i czekam na więcej ;)
devilcape
02-05-2013, 20:53
Poszło:)
Trzeba swoich promować;)
Poszło:)
Trzeba swoich promować;)
to rodowita wrocławianka, a że tam ją los zesłał, oj to bardzo długa opowieść .....
Poszło.
Cały problem w tym, że większość serwisów proponuje logowanie przez fejsa. Nie każdy ma, a jak ma to potem serwis "sieje" danymi gdzie popadnie.
dzięki, prawdopodobnie dzięki i tak takiej reklamie moja kuzynka troszeczkę "podreperuje" się finansowo, a biżuterię robi ładną
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.