PDA

Zobacz pełną wersję : Osłona na wyświetlacz



malwinka
02-05-2013, 11:20
Co sądzicie o tego typu osłonach, czy psują obraz z wyświetlacza? tzn czy nie przekłamują? Ostatnio trochę więcej zajmuję się foto podróżniczą itp, a tam warunki często różne i chciałam popytać jakie macie doświadczenia w tym temacie. Myślałam o czym takim: http://foto-tip.pl/pl/akira-nikon-d90-lcd-protector.html

jacek dr
02-05-2013, 11:25
Będzie lepsza ta:

http://fripers.pl/index.php/cat/c42_Oslony-LCD.html

malwinka
17-06-2013, 15:00
czemu? jak z przekłamaniem koloru itp?

astramus
20-06-2013, 00:58
Alternatywą dla poliwęglanu może być również szkło hartowane.
M.

mac412
21-06-2013, 13:42
W moim D90 mam ori osłonę, która jest delikatnie porysowana. Podgląd zdjęć w lekkim słońcu jest denerwujący, dlatego założyłem folię poliwęglanową jak do komórki. Jest ok:)

Andrzej1974
21-06-2013, 18:09
Ja mam również folię poliwęglanową na LCD i jest ok.

mini21
28-06-2013, 10:18
Polecam osłonki GGS.
Moje D700 uchroniła przed rozbiciem ekranu.
Widoczność dużo lepsza niż z osłonką od Nikona.

Wojteksw
28-06-2013, 15:15
Tak jak pisał mini21, osłonki ze szkła GGS sprawdzone, rewelacyjne. Założone na nowe wyświetlacze służą wiele lat, żadnych rys, widoczność bardzo dobra.

jkowal
29-06-2013, 13:48
Kiedyś miałem założoną oryginalną osłonkę Nikona na D90, dostało się pod nią ziarenko piasku i pięknie porysowało wyświetlacz. Od tamtej pory zawsze używam osłonki GGS.

shz1z
29-06-2013, 21:56
GGS polecam wszystkim !!!

A) widać dużo więcej niż przez tą od Nikona
B) trzyma b.dobrze
C) za cenę mniejszą tej od Nikona dostajesz osłonke na wizjer,ekran LCD i wyświetlacz LCD
D) bardzo dobrze wykonane

A posiadam D300

malwinka
16-07-2013, 11:09
dzięki za pomoc!!