Zobacz pełną wersję : Osłona na wyświetlacz
malwinka
02-05-2013, 11:20
Co sądzicie o tego typu osłonach, czy psują obraz z wyświetlacza? tzn czy nie przekłamują? Ostatnio trochę więcej zajmuję się foto podróżniczą itp, a tam warunki często różne i chciałam popytać jakie macie doświadczenia w tym temacie. Myślałam o czym takim: http://foto-tip.pl/pl/akira-nikon-d90-lcd-protector.html
jacek dr
02-05-2013, 11:25
Będzie lepsza ta:
http://fripers.pl/index.php/cat/c42_Oslony-LCD.html
malwinka
17-06-2013, 15:00
czemu? jak z przekłamaniem koloru itp?
astramus
20-06-2013, 00:58
Alternatywą dla poliwęglanu może być również szkło hartowane.
M.
W moim D90 mam ori osłonę, która jest delikatnie porysowana. Podgląd zdjęć w lekkim słońcu jest denerwujący, dlatego założyłem folię poliwęglanową jak do komórki. Jest ok:)
Andrzej1974
21-06-2013, 18:09
Ja mam również folię poliwęglanową na LCD i jest ok.
Polecam osłonki GGS.
Moje D700 uchroniła przed rozbiciem ekranu.
Widoczność dużo lepsza niż z osłonką od Nikona.
Wojteksw
28-06-2013, 15:15
Tak jak pisał mini21, osłonki ze szkła GGS sprawdzone, rewelacyjne. Założone na nowe wyświetlacze służą wiele lat, żadnych rys, widoczność bardzo dobra.
Kiedyś miałem założoną oryginalną osłonkę Nikona na D90, dostało się pod nią ziarenko piasku i pięknie porysowało wyświetlacz. Od tamtej pory zawsze używam osłonki GGS.
GGS polecam wszystkim !!!
A) widać dużo więcej niż przez tą od Nikona
B) trzyma b.dobrze
C) za cenę mniejszą tej od Nikona dostajesz osłonke na wizjer,ekran LCD i wyświetlacz LCD
D) bardzo dobrze wykonane
A posiadam D300
malwinka
16-07-2013, 11:09
dzięki za pomoc!!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.