PDA

Zobacz pełną wersję : Działoszyńska Dziesiątka! Bieg na 10km



Desperados
30-04-2013, 19:50
Witam :)

Chciałbym zaprosić wszystkich na IV edycję Działoszyńskiej Dziesiątki, biegaczy jak i fotografów, która odbędzie się 19 maja w Działoszynie w Parku Strażaka.
(40km od Częstochowy, 100km od Łodzi, 220km od Warszawy i 430km od Gdańska :D)
Jest to bieg na 10km (dwa okrążenia po 5 km), trasa nie jest trudna, trochę pod górkę trochę z górki :)
http://dzialoszynskadziesiatka.curie.pl/ - oficjalna strona zawodów.
https://plus.google.com/photos/115443218319421352454/albums/5745320806428632049 - zdjęcia z poprzedniej edycji.
Jeśli lubisz biegać i wiesz, że dasz radę przebiegnąć to naprawdę warto ! Rekord trasy to 29 min i 10 sec :D Który ustanowił Henryk Szost.
Przewidziane są świetne nagrody!
Nagrody w IV Działoszyńskiej Dziesiątce

Kobiety
1 miejsce -2000 zł
2 miejsce -1500zł
3 miejsce -1000zł
4 miejsce -300 zł
5 miejsce -200zł
6 miejsce -100zł

Mężczyźni
1 miejsce -2000 zł
2 miejsce -1500zł
3 miejsce -1000zł
4 miejsce -300 zł
5 miejsce -200zł
6 miejsce -100zł

Za rekord trasy wśród mężczyzn 29.10 i wśród kobiet 34.04 nagroda 1000 zł. W przypadku pobicia rekordu trasy przez mężczyznę i kobietę nagroda przypadnie osobie która ustanowi bardziej wartościowy wynik.
Dodatkowo za każdą sekundę poniżej 29 minut wśród mężczyzn i 32 minuty wśród kobiet zawodnicy otrzymają 100zł.
W pozostałych kategoriach i klasyfikacjach przewidziane są nagrody rzeczowe.

Działoszyńska Dziesiątka dba o ideę zdrowego sportu i uczciwości dlatego, podczas biegu przeprowadzane będą badania antydopingowe.


Jeśli chcesz się zapisać to zapraszam na stronę: http://dzialoszynskadziesiatka.curie.pl/?page_id=5
Jedną z atrakcji będzie występ zespoły Gang Marcela.

Tak więc zapraszam wszystkich nawet z dziećmi które też mogą startować oczywiście nie na 10km a na bodajże 1km lub 400m ale nie jestem tego pewien.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie :)

Wolves
01-05-2013, 20:02
Mam pytanie odnośnie bardziej technicznej strony :) na takich imprezach muszę mieć pozwolenie na fotografowanie czy nie ? :) może to banalne ale jednak nie chciałbym być upominany przez panów w niebieskich mundurach :)

Desperados
02-05-2013, 09:16
Nie, nie, nie :D Możesz się ustawić gdzie tylko chcesz na całej trasie :) Jest to impreza otwarta.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img687.imageshack.us/img687/9731/65194927.jpg)

Na czerwono zaznaczyłem miejsca gdzie (moim zdaniem) są fajne pozycje na zdjęcia :)
Tam po prawo komuś się nie chciało robić ale trasa jest jeszcze duuużo dłuższa, tam jest taki fajny lasek :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/DSC_0973JPG-2.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/-CdgfDQQEL3A/T7uBCYG9GLI/AAAAAAAAD5w/T9Fh-9nw0NA/w603-h758/DSC_0973.JPG)

Na tym zdjęciu panowie już wracają ale tam jeszcze jest dużo trasy, można tam iść ale później wracać szybko, żeby zdążyć na mete to masakra jest... tak się wydaje, że może się zdąży ale oni tak szybko biegną i jest taki rozstrzał między zawodnikami, że nie da rady zrobić nawet połowie zdjęć.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz :)
Myślę, że z dojazdem nie będzie problemu ?

Wolves
02-05-2013, 10:16
nie, z dojazdem nie będzie żadnego problemu ;D mam tak blisko że gdyby nie aparat dojechałbym rowerem więc jest ok :) dzięki za mapkę przyda się :)
P.S. jak daleko jest z kropki przy ulicy parkowej do kropki przy ulicy grota roweckiego ? oczywiście najbliższą możliwą drogą ? :)

Desperados
02-05-2013, 12:58
*Program zawodów:

10.30 Otwarcie biura zawodów- Park Strażaka

13.00 Biegi dla dzieci i młodzieży

14.00 Start Nordic Walking

15.00 Dekoracja zwycięzców w biegach dzieci i młodzieży

15.30 Zamknięcie biura zawodów

15.30 Start do biegu VIPów (burmistrz, księża itp :D)

15.50 Powitanie zawodników na linii startu

16.00 Start biegu głównego

17.15 Dekoracja zwycięzców Nordic Walking

17.30 Wręczenie nagród w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn

18.00 Wręczenie nagród zwycięzcą w pozostałych klasyfikacjach i losowanie upominków

18:15 Występ zespołu Gang Marcela


*Godziny mogą ulec delikantym zmianom

Desperados
02-05-2013, 13:00
Hmm.. nie jest to daleko :D może na mapie tak trochę wygląda ale to nie jest więcej niż 500m
Warto przyjechać wcześniej i przejść sobie tą trasę bo na mapie wygląda to trochę inaczej niż w rzeczywistości :D jest dużo pod górkę jak i z górki :)