Desperados
30-04-2013, 19:50
Witam :)
Chciałbym zaprosić wszystkich na IV edycję Działoszyńskiej Dziesiątki, biegaczy jak i fotografów, która odbędzie się 19 maja w Działoszynie w Parku Strażaka.
(40km od Częstochowy, 100km od Łodzi, 220km od Warszawy i 430km od Gdańska :D)
Jest to bieg na 10km (dwa okrążenia po 5 km), trasa nie jest trudna, trochę pod górkę trochę z górki :)
http://dzialoszynskadziesiatka.curie.pl/ - oficjalna strona zawodów.
https://plus.google.com/photos/115443218319421352454/albums/5745320806428632049 - zdjęcia z poprzedniej edycji.
Jeśli lubisz biegać i wiesz, że dasz radę przebiegnąć to naprawdę warto ! Rekord trasy to 29 min i 10 sec :D Który ustanowił Henryk Szost.
Przewidziane są świetne nagrody!
Nagrody w IV Działoszyńskiej Dziesiątce
Kobiety
1 miejsce -2000 zł
2 miejsce -1500zł
3 miejsce -1000zł
4 miejsce -300 zł
5 miejsce -200zł
6 miejsce -100zł
Mężczyźni
1 miejsce -2000 zł
2 miejsce -1500zł
3 miejsce -1000zł
4 miejsce -300 zł
5 miejsce -200zł
6 miejsce -100zł
Za rekord trasy wśród mężczyzn 29.10 i wśród kobiet 34.04 nagroda 1000 zł. W przypadku pobicia rekordu trasy przez mężczyznę i kobietę nagroda przypadnie osobie która ustanowi bardziej wartościowy wynik.
Dodatkowo za każdą sekundę poniżej 29 minut wśród mężczyzn i 32 minuty wśród kobiet zawodnicy otrzymają 100zł.
W pozostałych kategoriach i klasyfikacjach przewidziane są nagrody rzeczowe.
Działoszyńska Dziesiątka dba o ideę zdrowego sportu i uczciwości dlatego, podczas biegu przeprowadzane będą badania antydopingowe.
Jeśli chcesz się zapisać to zapraszam na stronę: http://dzialoszynskadziesiatka.curie.pl/?page_id=5
Jedną z atrakcji będzie występ zespoły Gang Marcela.
Tak więc zapraszam wszystkich nawet z dziećmi które też mogą startować oczywiście nie na 10km a na bodajże 1km lub 400m ale nie jestem tego pewien.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie :)
Chciałbym zaprosić wszystkich na IV edycję Działoszyńskiej Dziesiątki, biegaczy jak i fotografów, która odbędzie się 19 maja w Działoszynie w Parku Strażaka.
(40km od Częstochowy, 100km od Łodzi, 220km od Warszawy i 430km od Gdańska :D)
Jest to bieg na 10km (dwa okrążenia po 5 km), trasa nie jest trudna, trochę pod górkę trochę z górki :)
http://dzialoszynskadziesiatka.curie.pl/ - oficjalna strona zawodów.
https://plus.google.com/photos/115443218319421352454/albums/5745320806428632049 - zdjęcia z poprzedniej edycji.
Jeśli lubisz biegać i wiesz, że dasz radę przebiegnąć to naprawdę warto ! Rekord trasy to 29 min i 10 sec :D Który ustanowił Henryk Szost.
Przewidziane są świetne nagrody!
Nagrody w IV Działoszyńskiej Dziesiątce
Kobiety
1 miejsce -2000 zł
2 miejsce -1500zł
3 miejsce -1000zł
4 miejsce -300 zł
5 miejsce -200zł
6 miejsce -100zł
Mężczyźni
1 miejsce -2000 zł
2 miejsce -1500zł
3 miejsce -1000zł
4 miejsce -300 zł
5 miejsce -200zł
6 miejsce -100zł
Za rekord trasy wśród mężczyzn 29.10 i wśród kobiet 34.04 nagroda 1000 zł. W przypadku pobicia rekordu trasy przez mężczyznę i kobietę nagroda przypadnie osobie która ustanowi bardziej wartościowy wynik.
Dodatkowo za każdą sekundę poniżej 29 minut wśród mężczyzn i 32 minuty wśród kobiet zawodnicy otrzymają 100zł.
W pozostałych kategoriach i klasyfikacjach przewidziane są nagrody rzeczowe.
Działoszyńska Dziesiątka dba o ideę zdrowego sportu i uczciwości dlatego, podczas biegu przeprowadzane będą badania antydopingowe.
Jeśli chcesz się zapisać to zapraszam na stronę: http://dzialoszynskadziesiatka.curie.pl/?page_id=5
Jedną z atrakcji będzie występ zespoły Gang Marcela.
Tak więc zapraszam wszystkich nawet z dziećmi które też mogą startować oczywiście nie na 10km a na bodajże 1km lub 400m ale nie jestem tego pewien.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie :)